Porziņģim 21 punkts «Celtics» uzvarā pār bijušo komandu «Knicks» NBA spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 21 punktu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda guva uzvaru. "Celtics" savā laukumā ar rezultātu 114:98 uzvarēja Porziņģa pirmo komandu NBA – Ņujorkas "Knicks" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 33 minūtēs un 26 sekundēs realizēja trīs no sešiem tālmetieniem, četrus no pieciem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, viena kļūda un piecas personīgās piezīmes.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Džeisons Teitams, kurš 17 punktus guva pēdējā ceturtdaļā, bet 22 punktus pievienoja Džeilens Brauns. "Knicks" komandā 26 punktus guva Džeilens Bransons, bet ar 25 punktiem izcēlās Džuliuss Rendls.

Bostonas "Celtics" - Ņujorkas "Knicks" spēles epizodes

Pēc pirmā puslaika Bostonas kluba arēnā uzstājās Latvijas koris "Kamēr...", kas ASV uzturas koncerttūrē.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Celtics" ar astoņām uzvarām 10 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču bostonieši aizvadīs trešdien, kad viesos tiksies ar Filadelfijas "76ers" basketbolistiem.