Porziņģis acs savainojuma dēļ nepabeidz «Celtics» uzvarētu NBA spēli

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien acs savainojuma dēļ nepabeidza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. Bostonieši izbraukumā ar rezultātu 118:101 bija pārāki pār Indiānas "Pacers".

Trīsarpus minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām cīņā par atlēkušo bumbu aizsardzībā Ārons Nesmits ar roku trāpīja Porziņģim pa labo aci, latvietim maču noslēdzot priekšlaicīgi. Porziņģis laukumā pavadītajās sešās minūtēs un 14 sekundēs paguva realizēt vienīgo divpunktu metienu, aizmest garām vienu tālmetienu, izcīnīt trīs atlēkušās bumbas, pārtvert vienu bumbu, bloķēt vienu metienu un iekrāt pozitīvu +/- rādītāju (+4).

Kristaps Porziņģis gūst savainojumu

"Celtics" pēc mača oficiālu informāciju par Porziņģa veselības stāvokli nesniedza, bet liepājnieks sarunā ar žurnālistiem teica, ka viņam viss ir kārtībā.

Pēc acs savainojuma Kristaps apmēram minūti bija laukumā, līdz devās uz komandas rezervistu soliņu. Vēlāk Porziņģis aizgāja uz ģērbtuvēm un labās acs iekaisuma dēļ otrajā puslaikā nebija uz rezervistu soliņa.

"Celtics" komandā Džeisons Teitams realizēja astoņus no 13 tālmetieniem un guva 38 punktus, pievienojot arī 13 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. Džeilens Brauns guva 31 punktu, bet Alam Horfordam bija desmit punkti, septiņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Pretiniekiem 20 punktus guva Benedikts Maturins, 17 punkti, sešas atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas pārķertas bumbas bija Tairīsam Halibērtonam.

Indiānas "Pacers" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" ar 28 uzvarām 35 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un ir līdere visā līgā. "Pacers" ar 20 panākumiem 35 cīņās ir septītā Austrumos.

Pirmdien abas komandas turpat Indianapolisā aizvadīs vēl vienu maču.