Porziņģis nepiedalās «Celtics» zaudējumā, Bostonas klubs netiek NBA kausa pusfinālā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kausa ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Celtics" viesos ar rezultātu 112:122 zaudēja Indiānas "Pacers" basketbolistiem.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džeisons Teitams, bet 30 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

Kristaps Porziņģis vēl tikai gatavojas atgriezties laukumā pēc savainojuma
00:00 / 01:37
Lejuplādēt

"Pacers" komandā pie sava pirmā "triple-double" karjerā tika Tairīss Halibērtons, kurš guva 26 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem un atdeva 13 rezultatīvas piespēles. Vēl 21 punktu uzvarētāju rindās guva Badijs Hīlds, bet ar 17+10 izcēlās Mailzs Tērners.

Indiānas "Pacers" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" ar 15 uzvarām 20 spēlēs saglabā pirmo vietu Austrumu konferencē, kamēr "Pacers" ar bilanci 11-8 ir sestie.

Raidorganizācijas ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis pirmdien vēstīja, ka Porziņģa atlabšana pēc kreisās kājas ikra muskuļa traumas turpinās veiksmīgi un spēlētāja atgriešanās laukumā gaidāma vēl šonedēļ. Tomēr pēc zaudējuma NBA kausa ieskaitē iekļautajā ceturtdaļfināla spēlē "Celtics" nākamais mačs būs tikai 12. decembrī mājās pret Klīvlendas "Cavaliers".

Traumu Porziņģis guva 24. novembrī spēlē pret Orlando "Magic". Kristaps jau ir teicis, ka jūtas labi, tomēr komandas ārsti ir piesardzīgāki, lai neriskētu ar spēlētāja nopietnāku savainojumu.

Porziņģis šosezon 15 spēlēs vidēji ir guvis 18,9 punktus un iekrājis 6,7 izcīnītas atlēkušās bumbas.