Latvijas hokejisti izslēgšanas kārtā spēlēs pret Šveici (papildināts)

Latvijas hokeja valstsvienība Soču ziemas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā spēlēs pret Šveici, kļuva zināms pēc svētdien aizvadītajām pēdējām spēlēm grupās. Abas komandas jau tikās grupas kārtā, kur šveicieši vienīgos uzvaras vārtus guva pēdējās sekundēs. Spēle notiks otrdien plkst. 19.00 pēc Latvijas laika.

(papildināts pēc grupu kārtas noslēguma)
ASV izlase svētdien ar 5:1 uzvarēja Slovēniju un grupas kārtu pabeidza ar trim uzvarām trijās cīņās, garantējot vietu ceturtdaļfinālā. Savukārt Krievijas izlasei tikai pēcspēles metienos ar 1:0 izdevās pieveikt Slovākiju, un krieviem izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā būs jāspēlē pret Norvēģiju.
Pēdējā spēlē grupā ASV valstsvienībā trīs vārtus guva Fils Kesels.

Turpretim Kanāda ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Somiju, un abas komandas iekļuva ceturtdaļfinālā. Vēl divos izslēgšanas pirmās kārtas pāros Čehijas izlase tiksies ar  Slovākiiju, turpretim slovēņu pretinieki būs austrieši.

Latvijas valstsvienība grupu kārtas beigās rangā ieņēma 11.vietu, tādēļ izslēgšanas pārī otrdien spēlēs pret sesto spēcīgāko komandu Šveici. Pāra uzvarētājs ceturtdaļfinālā spēlēs pret Kanādu.

Ceturtdaļfināli ir paredzēti trešdien, pusfināli risināsies piektdien, savukārt spēle par bronzu un fināls būs attiecīgi sestdien un svētdien.