Otrdien kļūs vēsāks, pēc tam atkal siltāks

Pirmdiena būs šīs nedēļas siltākā diena, jo otrdienas naktī Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, kas atnesīs lietus mākoņu un vēsāku gaisu, liecina prognozes.

Otrdienas naktī daudzviet, bet dienas gaitā tikai austrumos, gaidāms lietus, vietām līs mēreni stipri. Minimālā temperatūra naktī būs no +5..+7 grādiem daudzviet piekrastē līdz +8..+13 grādiem pārējā valstī, bet diena jau būs krietni vēsāka par pirmdienu - temperatūra sasniegs +10..+15 grādus, bet vietām piekrastē nebūs siltāks par +5..+9 grādiem.

Turpmākajās darba dienās laiks atkal lielākoties būs sauss un saulains, turklāt pakāpeniski kļūs siltāks. Tā kā trešdien un ceturtdien valdošais būs ziemeļrietumu vējš, visā piekrastes garumā laiks būs ievērojami dzestrāks, nekā pārējā valstī, temperatūra sasniegs tikai +6..+11 grādus, tostarp arī Rīgā šajās dienās temperatūra tikai mazliet pārsniegs +10 grādu atzīmi, savukārt piektdien vējš iegriezīsies no dienvidrietumiem un temperatūra lielākajā daļā Latvijas paaugstināsies līdz +16..+21 grādam, vietām, pārsvarā jūras piekrastē Kurzemē būs vēsāks.

Naktis turpmākajā darba nedēļā būs dzestras, temperatūra pazemināsies līdz +2..+7 grādiem.

Nākamajās brīvdienās Latvijā, visticamāk, atkal ar ziemeļrietumu vējiem ieplūdīs vēsāks gaiss, vietām nedaudz varētu arī līt, bet nokrišņu būs maz.

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti