Brīvdienās vietām nedaudz līs, bet būs silts - dažviet līdz +20 grādiem

Brīvdienās Latvijai pāri virzīsies mākoņu zonas un vietām arī nedaudz līs, taču laiks kļūs siltāks, liecina prognozes.

Sals naktīs vairs nav gaidāms, turklāt svētdienas naktī daudzviet temperatūra būs ap +10 grādiem, bet dienās tā paaugstināsies, sestdien sasniedzot +14..+19 grādus, bet svētdien vietām pat nedaudz pārsniedzot +20 grādu atzīmi. Vēsāks sestdien atkal būs Rīgas līča piekrastē Kurzemē, jo pūtīs dienvidaustrumu, austrumu vējš, bet svētdien vējš būs lēns un mainīga virziena, tādēļ jūras vēsums piekrastē būs mazāk jūtams.

Sestdienas nakts vēl visā Latvijā paies bez nokrišņiem, bet dienas gaitā no rietumiem mākoņu daudzums palielināsies un vietām Kurzemes dienvidu un centrālajā daļā nedaudz līs, savukārt svētdien mākoņu un lietus zona virzīsies tālāk uz austrumiem, īslaicīgu lietu nesot arī dažviet citos reģionos, pastāv arī neliela negaisa iespējamība.

Nākamnedēļ atmosfēras spiediens no jauna paaugstināsies, debesis noskaidrosies, dienas būs saulainas un sausas. Iegriežoties ziemeļrietumu vējiem temperatūra mazliet pazemināsies, jūtamāk piekrastē, tostarp Rīgā, taču dienās temperatūra lielākoties būs +10..+18 grādu robežās un naktīs sals neatgriezīsies.

 

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti