Lilitas Ozoliņas veselības stāvokļa dēļ mainīts aktieru sastāvs izrādē «Lēnprātīgā»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

5.novembrī Dailes teātra Kamerzālē notiks pirmizrāde "Lēnprātīgā" - režisora Mihaila Gruzdova fantāzija par Fjodora Dostojevska stāsta tēmu. Veselības stāvokļa dēļ tajā nepiedalīsies Lilita Ozoliņa.

Kā jau esam vēstījuši, garstāsts "Lēnprātīgā" (1876) ir viens no krievu ģēnija Fjodora Dostojevska (1821-1881) pēdējiem darbiem - stāsts par Lēnprātīgās un Nepazīstamā nenotikušo mīlestību.

"Es šo stāstu nosaucu par "fantastisku", kaut arī uzskatu to par ārkārtīgi reālu. Taču fantastiskais te ir klātesošs - tieši pašā vēstījuma formā," teicis Dostojevskis.

Iedomājieties vīru, kuram uz galda guļ sieva, pašnāvniece, kura pirms dažām stundām izlēkusi pa logu. Viņš ir apjucis un nav vēl paspējis apkopot savas domas. Viņš mēģina apjēgt notikušo. Mēģinot tikt skaidrībā par savām attiecībām ar sievu, naudu un ticību, atmiņas viņu nenovēršami noved pie patiesības.

Jauniestudējumā spēlēs aktieri Ieva Segliņa (Viņa), Ģirts Ķesteris (Viņš), Lilita Ozoliņa vai Lidija Pupure (Lukerja). Izrādes gaismu mākslinieks - Harijs Zālītis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti