Ingas Tropas «Baltajai grāmatai» jau simtā izrāde

23. oktobrī plkst. 15 "Dirty Deal Teatro" (DDT) jau simto reizi tiks spēlēta režisores Ingas Tropas izrāde sākumskolas vecuma bērniem “Baltā grāmata”, kas balstīta uz Jāņa Jaunsudrabiņa darba motīviem, lsm.lv pavēstīja teātra pārstāve Ieva Bērziņa.

"Es esmu patiesi priecīga un pateicīga. Kas to būtu domājis, ka mirklī, kad "Dirty Deal Teatro" vadītāja Anna Sīle piedāvāja izveidot izrādi bērniem, tas izvērtīsies tik skaistā un piedzīvojumiem bagātā notikumā! No sirds gribu pateikt paldies visai DDT komandai, bet jo īpašu, mīlestības un cieņas pilnu paldies – aktieriem Laumai Balodei un Jānim Znotiņam. Jūs visi atkal un atkal ar savu enerģiju un degsmi radāt skaistu teātra brīnumu. Tomēr vislielāko paldies šoreiz gribu teikt visiem mūsu skatītājiem. Pateicoties jūsu interesei, atbalstam, mīlestībai un neviltotajai vēlmei kopā būt un iesaistīties mazā Jančuka pasaulē, mēs nu varam nosvinēt 100. izrādi. Tie ir mūsu visu svētki!” saka izrādes režisore Inga Tropa.

“Baltā grāmata” pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada 5. decembrī. Kopš tā brīža izrāde ir spēlēta ne tikai "Dirty Deal Teatro" telpās, bet arī devusies viesizrādēs uz dažādām Latvijas pilsētām, kā arī ārpus Latvijas robežām – pagājušā gada nogalē izrādes komanda ciemojās Jonkeru latviešu pamatskolā ASV.

2013./2014. gada sezonā izrāde “Baltā grāmata” tika nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem”. Joprojām tā nebeidz iepriecināt gan lielos, gan mazos skatītājus, gan arī pašus izrādes aktierus – Laumu Balodi un Jāni Znotiņu.

“Tas ir neticami, bet joprojām nevaru vien sagaidīt katru nākamo izrādi, un joprojām pirms katras no tām ar Jāni pārrunājam, ko vēl varētu “uzlabot”. Tas ir tik aizraujoši un priekpilni!”, saka Lauma Balode.

23. oktobrī izrāde tiks spēlēta plkst. 15 un plkst. 18. Nākamās izrādes – 12. novembrī plkst. 15 un 18.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti