Ģertrūdes ielas teātrī notiks pirmā tikšanās ar Dejas balvas nominantiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Otrdien, 19. februārī, plkst. 20.00 Ģertrūdes ielas teātrī norisināsies pirmais pasākums ciklā “Deja domā. Dejas balvu gaidot”, ko organizē Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC). Cikls sniegs iespēju iepazīties ar jaunizveidotā nacionālas nozīmes apbalvojuma – Dejas balvas – nominantiem, informēja Dejas balvas pārstāvji.

Pirmajā tikšanās reizē vārds tiks dots nominantiem kategorijās “Laikmetīgās dejas horeogrāfe/s” un “Laikmetīgās dejas dejotāja/s”. Sarunā piedalīsies dejas mākslinieki Agate Bankava, Alise Madara Bokaldere, Agnese Bordjukova, Ivars Broničs, Jana Jacuka, Lilija Lipora, Elīna Lutce, Anna Novikova un Rūta Pūce. Diskusijā viņi spriedīs cik patiesības ir teicienā “Tu esi tik labs horeogrāfs, cik labi ir tavi dejotāji”?

Dejas balva ir Latvijas augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā – baletā, laikmetīgajā dejā, mūsdienu un skatuviskajā tautas dejā. Pirmo reizi to pasniegs šī gada 29. aprīlī par izciliem sasniegumiem 2017. un 2018. gadā. Pilns nominantu saraksts skatāms Dejas balvas mājaslapā. Uz tikšanos ar Dejas balvas nominantiem laipni lūgti visi interesenti, ieeja par brīvu.

Pirms pasākuma apmeklētāji tiek aicināti tajā pašā vakarā plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī noskatīties arī izrādi “Memor”, kas tiks rādīta pēdējo reizi. Izrādes autore Agate Bankava nominēta Dejas balvai kā labākā laikmetīgās dejas horeogrāfe, un viens no izpildītājiem, Ivars Broničs, – kā labākais laikmetīgās dejas dejotājs. Biļetes uz “Memor” iegādājamas atsevišķi vai teātrī pirms izrādes.

LDIC pasākumu cikla “Deja domā” ietvaros tiek rīkotas dažādu ārvalstu un Latvijas dejas profesionāļu lekcijas, demonstrācijas, semināri, ieskati radošajā procesā un citu formu publiskas uzstāšanās, kuras vieno mērķis – iepazīstināt ar fiziskām, intelektuālām, vizuālām un emocionālām atziņām par dejas mākslu un to noderīgumu citās nozarēs un ikdienā.

Atbalsta Ģertrūdes ielas teātris un Kultūras ministrija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti