«Dirty Deal Teatro» piedāvā jaunu izrāžu ciklu bērniem un jauniešiem

Nevalstiskais teātris „Dirty Deal Teatro” un biedrības „Ascendum” bērnu kultūras projekts „Garā pupa” radījuši jaunu teātra izrāžu ciklu bērniem un jauniešiem „Šmulītis”. Pirmā „Šmulīša” izrāde „Mēness dārzā”, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem, pie skatītājiem nonāks jau oktobra sākumā, informē teātra pārstāve Daina Tabūna.

“Šmulītis” aicinās jaunos skatītājus domāt līdzi un pat iesaistīties izrādes notikumā, veidojot priekšstatu par laikmetīgu teātri, kā arī atklājot mākslas nozīmīgo lomu cilvēka iekšējās pasaules bagātināšanā. Izrādes tiks veidotas dažādu vecumgrupu bērniem un pusaudžiem, īpaši domājot par jautājumiem, kas ir aktuāli attiecīgajā dzīves posmā, kā arī izvērtējot noteiktajam vecumam atbilstošo teātra izrādes slodzi. 

 „Šmulītis” tiks atklāts 4.oktobrī ar izrādi „Mēness dārzā”, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem.Jaunais iestudējums būs veidots pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem, un tajā tiks pievērsta uzmanība jautājumiem, kas skar cilvēka pieaugšanu – sevis meklējumiem, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi.

Izrādi „Mēness dārzā” iestudē režisore un aktrise Inga Tropa, un tajā piedalās aktieri Karīna Tatarinova, Elīna Dambe, Kristaps Ķeselis un Jānis Kronis.

„Šmulīša” repertuārā šobrīd iekļautas arī „DirtyDealTeatro” jau pirmizrādi piedzīvojušās izrādes dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem: „Kā saule gadījās”, „Baltā grāmata”, „Nāves ēnā” un citas. 

Plašāka informācija par šo un citām „Šmulīša” izrādēm atrodama interneta mājaslapā smulitis.lv.

Daļa no izrādēs gūtajiem ienākumiem tiks novirzīti bērnu kultūras projekta „Garā pupa” aktivitātēm. Atnākot uz kādu no „Šmulīša” izrādēm, tiks dāvāta iespēja apmeklēt teātri tiem bērniem un pusaudžiem, kuriem reģionālās vai sociālās nevienlīdzības dēļ nav iespējas apmeklēt kultūras pasākumus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti