«Dirty Deal Teatro» aicina uz dzīvās mākslas performancēm Rīgas Centrāltirgū

“Dirty Deal Teatro” un Britu Padome Latvijā aicina uz dzīvās mākslas performancēm, kas tapušas kā rezultāts piecu dienu meistarklasēm par dzīvo mākslu. Pasākums norisināsies Rīgas Centrāltirgū 23. jūlijā. 

Interesenti aicināti pulcēties pie “Dirty Deal Teatro” plkst. 14.30, informēja teātra “Dirty Deal Teatro” sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Bērziņa.

Desmit performancēs, kas norisināsies Rīgas Centrāltirgus teritorijā, skatuves mākslas studenti un profesionāļi caur personīgo pieredzi runās par tēmu “Mans ķermenis, tavs ķermenis, ikviens” (no angļu val. – My Body, Your Body, Everybody), pievēršoties ķermeņa konceptam un skatot indivīdu plašākā sociālā un politiskā kontekstā.

Skatītājiem būs iespēja izbaudīt dzīvu, klātesošu mākslas pieredzi, vērojot ne tikai mākslinieku priekšnesumus pilsētvidē, bet arī nejaušu garāmgājēju reakcijas uz notiekošo.

Performances veidos Valters Sīlis, Jānis Balodis, Dāvids Keišs, Anete Konste, Mārtiņš Meiers, Āris Matesovičs, Māra Ribkinska, Agnese Bordjukova.

Pēc performancēm klātesošie skatītāji ir aicināti atgriezties “Dirty Deal Teatro” un pievienoties sarunai ar māksliniekiem.

Performances būs rezultāts piecu dienu (19. – 23 jūlijs) meistarklasēm, kurās skatuves mākslas studenti un jaunie profesionāļi apgūs dzīvās mākslas teoriju un praksi britu mākslinieku Braiena Lobela un Steisijas Makiši vadībā.

Meistarklases un tajā tapušo ideju prezentācijas būs pirmais pasākums teātra “Dirty Deal Teatro” organizētā projekta “Netīrās drāmas skola” ietvaros. “Netīrās drāmas skola” ir izglītojošu pasākumu – meistarklašu, lekciju, diskusiju un prezentāciju – kopums, kas notiks vairākās daļās visas turpmākās sezonas garumā, katrā no reizēm pievēršoties citai sabiedriski un politiski aktuālai tēmai.   

Rīgas Centrāltirgus jau iepriekš ir izrādījis atsaucību sadarbības piedāvājumos, kā rezultātā tapuši vairāki jauni ar laikmetīgo teātra mākslu saistīti pasākumi tieši Rīgas Centrāltirgū.

Piedalīšanās pasākumā bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti