Dailes teātris sezonu noslēgs ar koncertu «Spanovska ballīte – 2.sērija» un balli

9., 10. un 11.jūnijā Dailes teātris ar koncertu “Spanovska ballīte – 2.sērija” noslēgs 2015./2016.gada sezonu. Pēdējam koncertam 11.jūnijā sekos arī sezonas noslēguma balle.

Dailes teātra sezonas noslēgumā aktieri atkal satiksies jautrā ballītē ar visiem mīļām un pazīstamām dziesmām. No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ... Protams, ekskluzīvi – tikai 3 koncertos! Ņemot vērā iepriekšējā gada „Spanovska ballītes” pieredzi, skaidrs, ka gaidāmi pārsteigumi un bez zvaigznēm neiztikt!

Koncertā “Spanovska ballīte – 2.sērija” piedalīsies Olga Dreģe, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Sarmīte Rubule, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Jānis Paukštello, Ilze Vazdika, Juris Strenga, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Gints Andžāns, Lidija Pupure, Āris Rozentāls, Gunārs Placēns un Lelde Dreimane, kā arī bigbends „Mirāža”. Koncertu veido radošā grupa - Intars Rešetins, Artūrs Skrastiņš, Juris Vaivods, Mārtiņš Vilkārsis, Ilze Vītoliņa un Inga Krasovska.

Pēc pēdējā koncerta sekos sezonas noslēguma balle. Tajā spēlēs un dziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais ratiņš”, notiks spēle “Ko es zinu par Dailes teātri?”, būs diskotēka un dejas. Balli un spēli vadīs populārākie Dailes teātra aktieri.

Dailes teātris izsludinājis arī video stāstu konkursu “Mans Dailes teātris”, kura mērķis ir veicināt interesi par teātri, iesaistot dažādu paaudžu skatītājus, un atlasīt divas komandas, kuras piedalīsies Dailes teātra sezonas noslēguma pasākumā, lai atraktīvā konkursā cīnītos par “Dailes teātra Goda ģimenes” statusu.

Par konkursa dalībniekiem aicināti kļūt Dailes teātra skatītāji ar ģimenēm, kuriem pēc brīvas izvēles jāizveido video par tēmu “Mans Dailes teātris”. Konkursa dalībnieku vecumam nav ierobežojuma, bet vēlams, lai tiktu pārstāvētas trīs paaudzes. Darba izpildīšanas tehnika ir elektroniski atsūtīts video fails, filmēts horizontālā novietojumā. Var filmēt ar telefonu, fotoaparātu, video kameru vai citu pieejamu video aparatūru. Darbu iesniegšanas termiņš ir 1.jūnijs.

No visiem iesūtītajiem video tiks atlasīti divi, kuru ģimenes tiks uzaicinātas uz Dailes teātra sezonas noslēguma pasākumu 11.jūnijā un koncertu “Spanovska ballīte – 2.sērija”, kurā sacentīsies abas komandas, lai cīnītos par “Dailes teātra Goda ģimenes” statusu.

Konkursa nolikums šeit!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti