Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Judīti Čunku

Rīta Panorāma

Intervija ar Krišu Zupiņu

Skype intervija ar Tomu Liepājnieku un Aleksandru Sircovu

«Saulrieta koncertā Mārupē» – grupa «Keksi» un filma «Jelgava '94»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Pasākumu ciklā “Saulrieta koncerti Mārupē ar drive-in kino” 5. jūnijā koncertēs rokenrola grupa “Keksi” un pēc koncerta būs skatāma filma “Jelgava '94”.

Katrs no “Saulrieta koncertu Mārupē” pasākumiem tematiski veltīts kādam emocionālajam stāvoklim vai “sajūtai”. 5. jūnijā ar grupas “Keksi” koncertu un filmas “Jelgava '94” seansu būs iespēja atgriezties deviņdesmito sākumā – laikā, ka Latvijā pirmos soļus spēra un savu vārdu rokmūzikā pieteica šobrīd jau labi zināmie mākslinieki un grupas, paziņojumā medijiem skaidro pasākuma organizatori.

Grupas līderis Aleksandrs Sircovs LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pavēstīja, ka koncertā tiks atskaņota pilnīgi jauna programma, nedaudz nomainot stilu, kādā grupa spēlējusi līdz šim, pārejot no klasiskā rokenrola uz roku un estrādes mūziku. Par gatavošanās procesu grupas pirmajam autokoncertam Aleksandrs Sircovs stāsta:

 “Mēs noīrējām sporta zāli mēģinājumiem, un ieturējām 15 metrus viens no otra, lai nesaslimtu.”

Savukārt aktieris Toms Liepājnieks pastāstīja, ka koncerta norisi papildinās režisora Jāņa Ābeles filma “Jelgava '94”.

Aktieris iesaka uz pasākumu ņemt līdzi labu garastāvokli, draugus un nelielu intrigu par to, kas būs nākamajā nedēļā. Nelieliem atvieglojumiem iestājoties, šis pasākums adaptēsies. 

“Saulrieta koncerti Mārupē” ir vasaras pasākumu cikls, kurš 2020. gadā uzsācis savu trešo sezonu. Šogad pasākumu papildina arī brīvdabas kino seansi.

10. jūnijā "Saulrieta koncerti Mārupē" piedāvās vēsturisko drāmu “Dvēseļu putenis". Skatuvi ar karavīru dziesmām pieskandinās tautas mūzikas kopa “Trejasmens,” bet ar solo programmu uzstāsies Kārlis Kazāks.

Nedēļu pirms vasaras saulgriežiem notiks "Saulrieta koncertu" ielīgošanas pasākums, kurā uzstāsies Žoržs Siksna, bet pēc tam tiks rādīta Latvijas Jāņu klasika – “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

KONTEKSTS: 

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā. Tās laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu, tai skaitā aizliegti visi publiskie pasākumi un ierobežota pulcēšanās.

Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

No 12. maija pakāpeniski atsāk darboties muzeji, bibliotēkas, privātās kultūrvietas un var notikt nelieli kultūras pasākumi gan iekštelpās, gan ārtelpās. Kultūras iestādēm noteikti dažādi sanitārie protokoli, kas jāievēro, atsākot darbu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti