Rīta Panorāma

«Baltā pasaka» Nacinālajā teātrī

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Vitu Baļčunaiti un Anatoliju Livču

Rīgas Latviešu biedrība aicina uz koncertu «Dziedošie aktieri Ziemassvētkos»

Koncerts, kurā skanēs dziesmas un dzejas, kurā varēs klausīties un skatīties – 27. decembrī Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz sirsnīgu koncertu “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos” aicina dziedātājas un aktrises Zane Dombrovska un Vita Baļčunaite, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Arnis Līcītis un klausītāju iemīļotais aktieris Andris Bērziņš, medijus informē organizatori.

Dziesmas papildinās aktieru lasītā dzeja Ziemassvētku noskaņās.

Koncertā skanēs Raimonda Paula un Jāņa Lūsēna dziesmas, fragmenti no Latvijas Nacionālā teātra populārās izrādes “Sudraba slidas” mūzikas un, protams, tradicionālās Ziemassvētku dziesmas.

“Ziemassvētku laiks man asociējas ar bērnību, ar vecmāmiņas ceptajiem pīrāgiem. Ziemassvētku smarža – ar piparkūkām, degošu svecīšu un eglītes smaržu,” atklāj Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kura interpretācijā dzirdēsim Jura Kulakova dziesmu “Ticība”, Ainara Mielava un Ginta Solas dziesmu “Labradors” un Aigara Voitišķa dziesmiņu “Karameles”.

Par muzikālo pavadījumu koncertā gādās mūziķu grupa Anatolija Livčas (klavieres) vadībā: Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Miķelis Vite (sitaminstrumenti).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti