PTAC: Par Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu naudas atmaksu lems tiesa

Par Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu naudas atmaksu lems tiesa, medijus informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC).

PTAC pārstāve Sanita Gertmane skaidroja, ka PTAC 2020. gada 8. janvārī norādījis SIA “Biļešu serviss”, ka nekavējoties ir jāuzsāk biļešu vērtības atmaksas process patērētājiem no tās rīcībā esošajiem naudas līdzekļiem saistībā ar atcelto Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) koncertu, kuram bija jānotiek 2019. gada 5. decembrī.

Ņemot vērā, ka SIA “Biļešu serviss” to nebija izdarījusi labprātīgi, PTAC noteica SIA “Biļešu serviss” līdz 2020. gada 2. jūnijam veikt biļešu vērtības atmaksu patērētājiem (kuri nav izmantojuši kredītkaršu reklamāciju) no SIA “Biļešu serviss” rīcībā esošajiem organizatora naudas līdzekļiem, kas bija pieejami SIA “Biļešu serviss” brīdī, kad tika paziņots par pasākuma atcelšanu.

PTAC ir saņēmis informāciju par to, ka pēc SIA “Biļešu serviss” lūguma Valsts policija 2020. gada 11. jūnijā uz lietas izskatīšanas laiku uzlikusi arestu minētajiem naudas līdzekļiem. Līdz ar to patlaban ne SIA “Biļešu serviss”, ne PTAC nav tiesību lemt par kriminālprocesa ietvaros arestētās naudas atmaksu.

Ņemot vērā minētos lietas apstākļus, tai skaitā faktu, ka SIA “Biļešu serviss” rīcībā nav pietiekamu naudas līdzekļu, lai veiktu visas par biļetēm samaksātās naudas atmaksu, un lai nodrošinātu taisnīgu biļešu vērtības atmaksu, tuvākajā laikā kriminālprocesa ietvaros tiks lemts jautājums par kārtību, kādā patērētājiem atgriežami SIA “Biļešu serviss” rīcībā esošie naudas līdzekļi.

Līdz ar to par tālāko naudas atmaksas kārtību PTAC aicina patērētājus sekot informācijai PTAC mājaslapā un Valsts policijas mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti