«Prāta vētru» Liepājā iesildīs «Triānas parks»

Grupu "Prāta vētra" 20.augusta koncertā Liepājā iesildīs grupa "Triānas parks", informē grupas "Prāta vētra" pārstāve Ieva Liepa. Tāpat pasākuma apmeklētāju ērtībai koncerta organizatori sadarbībā ar AS "Pasažieru vilciens" piedāvā 20.augustā uz koncertu un arī mājup doties ar vilciena papildreisu.

"Enerģija, kas valda uz skatuves "Triānas parka" koncertos ir pārsteidzoša, izpildījums - lielisks, tāpēc priecājamies, ka arī mūsu koncerta apmeklētājiem būs iespēja šo atraktīvo grupu redzēt dzīvajā!" izvēli komentē grupa "Prāta vētra".

"Kad Māris Mihelsons mums piedāvāja iespēju iesildīt lielāko Latvijas grupu uz lielākās skatuves, kādu latviešu auditorija redzējusi, biju ne pa jokam samulsusi. Šim koncertam gatavojamies tā, lai tas būtu īpašs - pavisam skaidrs, ka "Triānas parkam" 20.augusts būs zīmīgs datums. Esam ļoti priecīgi par šo notikumu, ar nepacietibu gaidām koncertu Liepājā," saka grupas "Triānas parks" soliste Agnese Rakovska.

2010. gadā "Triānas parks" izdeva savu debijas albumu – "EnterTainment" un 2014.gadā albumu ‘’Triana Park’’. Grupa ir piedalījusies lielākajos Latvijas mūzikas festivālos, kā arī vairākās starptautiskās mūzikas konferencēs – SXSW, "Eurosonic Noordeslag", "Waves Bratislava", "Waves Vienna" u.c. Šobrīd grupa strādā pie jauna studijas albuma, kuru plānots izdot 2017.gadā.

Lai nodrošinātu ērtāku nokļūšanu Liepājā, koncerta organizatori sadarbībā ar AS "Pasažieru vilciens" piedāvā Liepājas koncerta apmeklētājiem doties uz koncertu un pēc tā uz mājām ar vilciena reisu no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ. Vilciens no Rīgas uz Liepāju aties 20.augustā, plkst.14  ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Savukārt, no Liepājas vilciens aties pēc koncerta plkst. 1.05.

Vilciena pasažieriem būs iespēja piedalīties loterijā, kuras galvenā balva ir tikšanās ar grupu "Prāta vētra" pirms koncerta Liepājā.

Savukārt Liepājas pilsēta nodrošinās pēc koncerta papildus bezmaksas tramvaja un pilsētas autobusa reisus, koncerta apmeklētāju ērtākai nokļūšanai mājās vai līdz vilciena stacijai.

Precīzāka informācija par papildus reisu laikiem un attiešanas vietām tiks pubilskota augustā, sola koncerta rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti