Nākamvasar ar grandiozu brīvdabas šovu Lucavsalu dimdinās «Rammstein»

Nākamvasar 6. augustā ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām ''Rammstein''. Koncerts Lucavsalā notiks ''Rammstein'' drīzumā gaidāmā septītā studijas albuma tūres ietvaros, kas pie klausītājiem nonāks nākamā gada pavasarī, informē koncerta organizatori.

Albums būs pirmais jaunais grupas ieraksts kopš 2009. gadā izdotā ''Liebe ist für alle da''. Ģitārists Ričards Kruspe jau ir atzinis, ka šis varētu būt apvienības pēdējais albums, tāpēc viņi smagi strādā, lai tas būtu tik labs, cik vien iespējams. “Pagājušā albuma ieraksta laikā mēs tiktāl sastrīdējāmies, ka gandrīz izjukām. Pašlaik viss iet daudz labāk, man ļoti patīk tas, ko dzirdu, bet ļoti iespējams, ka šis būs pēdējais ''Rammstein'' albums, tāpēc atdodam sevi par 200%, lai tas būtu tik labs, cik vien iespējams,” ieraksta tapšanas aizkulises ieskicēja mūziķis.

Pasaules slavu ''Rammstein'' iemantojuši ar iespaidīgiem, līdz detaļām izstrādātiem un pirotehnikas elementiem bagātiem šoviem. Ikkatru koncertu caurvij nebeidzams sprādzienu un liesmu kokteilis, kurā katra nākamā dziesma grandiozitātē pārspēj nākamo. Nereti galvenā pirotehniķa lomu uzņemas arī grupas līderis Tils Lindemans, kurš atsevišķus skaņdarbus izpilda pat pilnībā esot liesmu pārņemts.

Tie, kas jau kaut reizi piedzīvojuši grupas dramatiskos, detalizēti izplānotos dzīvos priekšnesumus, iespējams, domās, ka ''Rammstein'' paši sevi vairs nepārspēs, taču grupas vēsturiskā progresija liecina par pretējo - ''Rammstein'' pavisam noteikti ir sagatavojuši ko īpašu ar savu jaunāko vispasaules stadionu tūri.

''Rammstein'' ir viena no pēdējo desmitgadu kritiķu un klausītāju atzītākajām kulta rokgrupām pasaulē, kuras kopējais pārdoto ierakstu skaits pārsniedz 10 miljonus. Kopš dibināšanas 1994. gada mūziķu kontā ir tādi skaņdarbi kā ''Du hast'', ''Benzin'', ''Engel'', ''Amerika'', ''Sonne'', ''Ich will'', ''Pussy'' un neskaitāmi citi, kas ir gan nokļuvuši daudzu Eiropas valstu topu virsotnēs, gan arī parādījušies neskaitāmu filmu un seriālu skaņu celiņos. Tāpat jāatzīmē, ka karjeras gaitā apvienība ir tikusi nominēta aptuveni 30 dažādām mūzikas balvām, tostarp divām ''Grammy'', kā arī ir ieguvusi 10 ''Echo'', divas ''Kerrang!'' un vienu ''MTV Europe Music'' balvu.

 

Biļetes uz ''Rammstein'' koncertu Rīgā publiskajā pārdošanā nonāks 8. novembrī plkst. 10.00, un tās varēs iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti