Margarita Vilcāne svinēs jubileju trijos koncertos

Latvijas estrādes dziedātāja Margarita Vilcāne svinēs savu 75. jubileju ar trīs lielkoncertiem Rēzeknē, Cēsīs un jubilejas dienā,16. decembrī, koncertzālē “Rīga”.

Margaritas Vilcānes vārds neprasa komentārus – viņa pamatoti tiek dēvēta par Latvijas estrādes karalieni, kas uz skatuves ir pavadījusi sava mūža lielāko daļu. “Ances romance”, “Balta saule”, “Kača”, “Kaktuss”, “Tāls Parīzes radio”, “Viena diena manā mūžā”, “Latgalei” – tās ir vien dažas no simtiem Margaritas Vilcānes dziedāto dziesmu, no kurām daudzas tieši viņai komponējuši Raimonds Pauls, Uldis Stabulnieks, Zigmars Liepiņš, Gunārs Freidenfelds un citi komponisti.

Pēdējo piecu gadu laikā Margarita Vilcāne uz skatuves bija redzama reti – plašākai publikai viņa dziedāja vien Ulda Stabulnieka piemiņas koncertā un koncertzāles “Rīga” atklāšanas koncertā, kas nebija nejaušība – tieši šī skatuve, līdzās Filharmonijas zālei, ilgus gadus bija viņas pamatskatuve. 

Katrs no trīs jubilejas koncertiem būs atšķirīgs – tajos līdzās karalienei uz skatuves būs redzami viņas skatuves draugi un līdzgaitnieki – Inese Galante, Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ingus Pētersons, Raimonds Ozols, Laimis Rācenājs, Lāsma Kugrēna, Kristapa Krievkalna mūziķu grupa un citi viesi.

Margaritas Vilcānes jubilejas koncerti “Margarita” notiks 10. decembrī koncertzālē “Gors” Rēzeknē, 13. decembrī – Vidzemes koncertzālē Cēsīs un 16. decembrī koncertzālē “Rīga”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti