LTV Ziemassvētku noskaņās koncertēs Raimonds Pauls, Daumants Kalniņš, Latvijas Radio bigbends

Latvijas Televīzijas koncertcikla “Koncerts Z studijā” ziemas sesija noslēgsies ar Ziemassvētku melodijām. 19. decembrī LTV skatītāji varēs baudīt Ziemassvētku noskaņu maestro Raimonda Paula, dziedātāja Daumanta Kalniņa un Latvijas Radio bigbenda izpildījumā.

Ziemassvētku gaidīšanas koncertā izskanēs Frenka Sinatras, Raimonda Paula un citas labi zināmas Ziemassvētku melodijas īpašās aranžijās. “Mums bijusi lieliska sadarbībā dažādās koncertprogrammās, un esam priecīgi satikties koncertā LTV skatītājiem,” norāda dziedātājs Daumants Kalniņš. Viņš atzīst, ka šis decembris ir pavisam neierasts, jo parasti tieši šis ir viens no aktīvākajiem koncertu laikiem gadā. “Tādēļ šogad esmu īpaši noilgojies pēc muzicēšanas,” atzīst dziedātājs.

Koncertā izskanēs arī kāds pārsteigums – maestro pati pirmā sakomponētā dziesma.

Pirms koncerta mūziķus uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Raimonda Paula, Daumanta Kalniņa un Latvijas Radio Bigbenda “Koncerts Z studijā” – 19. decembrī pulksten 21.15 LTV1 un REPLAY.lv. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv “Facebook” lapās.

LTV uzsver, ka koncertu ierakstu laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ ieraksta laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti ieraksta nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti