Rīta Panorāma

Intervija ar ekonomikas ministru Ralfu Nemiro par OIK

Rīta Panorāma

Intervija ar Evitu Simsoni par skolēnu darba iespējām vasarā

90. gadu rekonstrukcija «Jam session 2019»

Lielkoncertā «Jam Session» pulcēsies 90.gadu pašmāju blūza un roka virtuozi

VEF Kultūras pilī 30.martā notiks Latvijas blūza un roka virtuozu lielkoncerts „Jam Session”, kura mērķis ir rekonstruēt 20. gadsimta 90. gadu Rīgas klubu dzīvās mūzikas gaisotni.

Deviņdesmitajos dzīvā mūzika skanēja tādos klubos kā “Mad Mix”, “Kabata”, “Pulkvedim neviens neraksta”, “Blūzs”, “Karakums” un “Saksofons”, un tajos tika iedibināta tradīcija spēlēt "Jam Sessions", kad uz skatuves kāpa dažādu apvienību mūziķi, lai kopīgi improvizētu. Lai arī neviens no augstākminētajiem klubiem vairs nepastāv, daudzas no tā laika leģendārajām Latvijas dzīvās mūzikas grupām – "Hot Dogs", "MG band", "Fortress", "Rebel", "B.B.MAX band", "Eddie Dove Band", "The Blues gang" – joprojām muzicē.

"Mēs dzīvojam gan tajā, gan šajā laikā, tāpēc nevar teikt, ka mums kaut kur jāatgriežas. Mēs nekur neesam aizgājuši, bet ejam uz priekšu kopā ar laiku, saglabājot sajūtas no tiem laikiem," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" par 90. gadu mūziķiem saka Lolita Novikova, kura muzicējusi gan grupā "Rebel", gan projektā "Lola".

Koncertā skanēs gan pasaules leģendārāko izpildītāju skaņdarbi, gan arī pašmāju ansambļu oriģinālmūzika.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti