Cēsīs viesosies muzikālais projekts «Hidden Orchestra» no Lielbritānijas

Koncertzālē "Cēsis" 21. martā ciklā “Ambiente skatuve” būs dzirdams skaņas eksperimentatora un dabas entuziasta Džo Ačesona (Joe Acheson) projekts – elektroniskās, ambientās un džeza mūzikas un skaņu radīts iedomāts orķestris jeb apvienība “Hidden Orchestra” no Lielbritānijas. Koncertā neparasto skaņu telpu papildina dzīvas video projekcijas, medijus informē koncertzāles pārstāvji.

“Hidden Orchestra” unikalitāte slēpjas Džo Ačesona skaniskajos meklējumos, kuros elektronisko un akustisko instrumentu skanējums apvienots ar dzīvās dabas ierakstiem. Šo neparasto muzikālo atmosfēru papildina vizuālās projekcijas, kas klausītājiem sniedz kinematogrāfisku un emocionālu mūzikas klausīšanās pieredzi.

Projekta jaunākais albums “Dawn Chorus” iznāca 2018. gadā. Albums veidots, balstoties uz apjomīgu putnu dziesmu un citu dabā veiktu ierakstu kolekciju, kas tapusi vairāku gadu garumā dažādās vietās Lielbritānijā un ārpus tās.

Neredzamā orķestra mūziķu sastāvā ir spēlē projekta pastāvīgie dalībnieki un piedalās arī pieaicināti mūziķi. Nemainīgi katrā uzstāšanās reizē priekšplānā ir divi bundzinieki. Cēsīs viesosies pats projekta radītājs Džo Ačesons, elektronika; Tims Leins (Tim Lane), perskusijas; Džeimijs Greijems (Jamie Graham), perkusijas; Džeks Makneils (Jack McNeill), klarnete, kā arī video mākslinieks Toms Njūvels (Tom Newell).

Koncertzāles "Cēsis" “Ambiente skatuve” sēriju raksturo neordināri muzikāli meklējumi, īpaša, pat maģiska noskaņa jaunu un harismātisku mūziķu izpildījumā. Atmosfēru šajos koncertos papildus rada arī iekārtojums ar pazeminātu skatuvi, kas klausītājus tuvina izpildītājmāksliniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti