Ar koncertu Rīgā atgriežas neofolka grupa «Theodor Bastard»

Otrdien, 2. aprīlī, ar koncertu Rīgā atgriežas neofolk/world grupa “Theodor Bastard”, vēstīja koncerta organizatori. "Theodor Bastard" ir viena no neparastākajām, neatkarīgajām neofolka grupām no Sanktpēterburgas. Viņi rada noslēpumainu un mītisku mūziku paši savā žanrā, kurā sajauktas world un dark-wave, neofolka un triphopa skaņas. 

Grupas vizītkarte ir unikālais grupas solistes Janas Vevas vokāls un skaņu burvis Fjodors Svoločs. Abi pulcina sev apkārt virkni citu mūziķu. "Theodor Bastard" pastāv jau kopš 90. gadiem, kad sākumā vairāk eksperimentēja ar elektroniku, triphopu un dark-wave, bet gadu gaitā bagātinājuši savu skanējumu.

Grupa Baltijas valstu reģionā viesojusies vairākkārt – Lietuvā "Menuo Juodargis" festivālā, festivāla "ReRe:Rīga" ietvaros un solo koncertā Rīgā 2017. gadā.

“Theodor Bastard” pārvērš savus koncertus maģiskos notikumos, kas ieved klausītājus ceļojumā pa pasaules mūzikas tradīcijām uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem, Balkāniem, Ziemeļeiropu. 
Soliste bieži dzied pašas izdomātā idiosinkrātiskajā valodā, kā arī retās afrikāņu, Āzijas un Amerikas iedzimto valodās, bet ir arī dziesmas krievu valodā. Grupas instrumentu klāstā iekļaujas ģitāras, elektronika, dažādu tautu tradicionālie un klasiskie mūzikas instrumenti.
 

Grupa aktīvi koncertē visā Eiropā un atkārtoti uzstājusies virknē atpazīstamu festivālu. Izdevuši kopumā deviņus albumus dažādu valstu ierakstu leiblos. Bieži sadarbojušies ar mūziķiem no grupām “Coil” , “Shiva In Exile” , “Fun-Da-Mental” un citām, kā arī afrikāņu izcelsmes dziedātāju Džuliānu Džeikobu.

Koncerts notiks “Jaunatnes Teātrī” (A.Čaka 67/69, Rīga), koncertā paredzētas sēdvietas, un to skaits ierobežots. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas internetā. Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti