Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa jubilejas koncertiem

Mūziķis Aivars Hermanis aicina uz saviem 65 gadu jubilejas koncertiem, kas martā gaidāmi  Rīgā un mākslinieka dzimtajā pilsētā Liepājā, medijus informē organizatori.

Klausītāji Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertos dzirdēs dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, kas iekļauti mūziķa divos solo albumos, kā arī kopdarbos, kas tapuši sadarbībā ar laikabiedriem – dziedātāju Ievu Akurāteri, Aiju Vītoliņu un Igo, mūziķiem Uldi Marhilēviču, Juri Kristonu, Raimondu Macatu un Ēriku Upenieku, kā arī ar “Akustisko ģitāru trio (AG 3’o)” dalībniekiem – Kasparu Zemīti un Mārci Auziņu. Liela daļa no šiem māksliniekiem būs kopā ar Aivaru jubilejas koncertos.

Jubilejas koncertos skatītājiem būs iespēja būt klāt pirmatskaņojumā jaunākajam, retrospektīvajam albumam “igo # hermanis # dziesmas”, kas dienas gaismu ieraudzīs pirmajā koncertā – 7. martā. Šajā albumā būs apkopotas dziesmas Igo izpildījumā, kas radītas pēdējās desmitgadēs. Vairumam dziesmu ir Igo vārdi. Disks nāks klajā ierasti izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” apgādā.

Albumā papildus (bonusa celiņi) būs pievienotas divas dziesmas no grupas “Remix” repertuāra – “No rīta” un “Komunālais blūzs”.

Pēdējās desmitgadēs Aivara Hermaņa skaņu ieraksti tapuši sadarbībā ar kolēģiem Raimondu Macatu un Vjačeslavu Mitrohinu. Arī jaunā CD fināla “master” tiek gatavots Vjačeslava Mitrohina studijā “MMB Studio”.

Jau vairāk nekā 50 gadus Aivara Hermaņa sabiedrotais ir ģitāra – viņš darbojies grupās "Suvenīrs", "Tip-top", "Modo", "Opus", "Remix", Televīzijas un Radio vieglās estrādes mūzikas orķestrī, Raimonda Paula ansamblī, Gunārā Rozenberga bigbendā, Laimas Vaikules grupā un citās mūziķu apvienībās.

Koncerti gaidāmi 7. martā VEF Kultūras pilī, Rīgā, un 15. martā Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti