ASV vēstniecībā Rīgā veidos Latvijas Mākslas akadēmijas izstādes

ASV vēstniecībā Rīgā atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas rektora profesora Alekseja Naumova izstāde, kas vienlaikus ir sākums jaunam, eksperimentālam sadarbības projektam - vēstniecības galerijai.

Atzīmējot Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu, sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju ASV vēstniecības Rīgā telpās regulāri tiks veidotas Latvijas Mākslas akadēmijas pedagogu un studentu izstādes.

Pēc vēstniecības iniciatīvas uzsāktajā izstāžu sērijā gleznotājs Aleksejs Naumovs piedāvā tematiski trāpīgu lielformāta gleznu ekspozīciju, līdzās Parīzes (Francija) un Burano salas (Itālija) portretējumam izstādē iekļaujot arī Ņujorkā tapušus darbus.

Rektora profesora Alekseja Naumova gleznu izstāde vēstniecības telpās būs aplūkojama līdz augusta sākumam un tai sekos Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas apakšnozares studenta Valtera Mednieka fotoizstāde. Izstāžu kuratore - Inese Bauģe.

Atbilstoši sākotnējai iecerei arī turpmāk izstāžu sērijā, secīgi mijoties, būs skatāmas Mākslas akadēmijas docētāju un jauno mākslinieku izstādes.

Latvijas Mākslas akadēmija pauž gandarījumu par vēstniecības neviltoto interesi īstenot sadarbības projektu mākslā un iespēju iepazīstināt vēstniecības darbiniekus un viesus ne tikai ar izcilu meistaru, bet arī jauno mākslinieku radošajiem darbiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti