Par nedēļu pagarināta pieteikšanās konkursam «Ineses Galantes talanti 2018»

Līdz 25.martam pagarināts pieteikumu iesniegšanas termiņš konkursam „Ineses Galantes talanti 2018”, informē organizatori.

Šopavasar Latvijā notiek piektais, jubilejas klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkurss „Ineses Galantes talanti”. Pateicoties Rietumu bankas labdarības fonda atbalstam, piedalīšanās konkursā ir bez maksas, pieteikumu var iesniegt visi interesenti, neatkarīgi no vecuma. Organizatori ar prieku paziņo, ka muzikālo pieteikumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts par nedēļu: tie, kuri vēl nav paspējuši iesūtīt video, to var izdarīt līdz 25.martam.

Konkurss katru gadu atklāj Latvijai un pasaulei spilgtus un talantīgus māksliniekus, daudzi no tiem jau ir iekarojuši lielo skatuvi un guvuši neskaitāmas uzvaras starptautiska līmeņa pasākumos. Līdztekus visām balvām

piedalīšanās prestižā konkursā jaunajiem māksliniekiem sniedz vērtīgu profesionālo pieredzi, sastrādājoties ar atzītiem mūziķiem, atklāj tālākas radošās izaugsmes iespējas un var kļūt par iesākumu lielākiem panākumiem.

Vokāliste Marlēna Keine, 2016.gada konkursa „Ineses Galantes talanti” laureāte”, tagad ir Latvijas Nacionālās operas soliste: „Konkurss man sniedza milzīgu gandarījumu par padarīto darbu. Žūrijas augstais novērtējums spārnoja un sniedza papildu pārliecību, kuras man kā jaunai māksliniecei tobrīd trūka. Turklāt man bija liels gods personīgi iepazīties ar konkursa patronesi Inesi Galanti. Ikviens viņas padoms ir zelta vērts.”

2014.gada laureāts pianists Daumants Liepiņš par svarīgāko priekšrocību uzskata motivāciju attīstīties un iespējas nokļūt uz lielās mūzikas skatuves: „Pieredze, kuru guvu konkursa laikā, man kļuva par nopietnu iemeslu pilnveidoties – sapratu, ka Latvijā ir daudz muzikālu talantu un es vēlos kļūt par šīs kultūras daļu. Sāku cītīgāk vingrināties, un rezultāti bija iepriecinoši. Pērn ieguvu 1.vietu starptautiskā mūzikas konkursā Zviedrijā, kā arī kļuvu par Mančestrā notiekošā pianistu konkursa laureātu.” Tāpat Daumants 2016.gadā saņēma Lielo mūzikas balvu – Latvijas augstāko apbalvojumu mūzikā – kategorijā „Gada jaunais mākslinieks”.

Līdztekus naudas balvām un organizatoru stipendijām laureāti saņems vērtīgas balvas no konkursa partneriem, piemēram, iespēju spēlēt uz itāļu meistara Gaetāno Paresci vijoles (1940.g.), ko sniedz Pētera Avena fonds „Paaudze”. 2015.gadā šādu unikālu iespēju ieguva konkursa uzvarētāja Sandra Seržāne.

Konkursa organizators: Ineses Galantes fonds.

Lai piedalītos konkursā, ir jāaizpilda anketa oficiālajā vietnē un jāiesūta sava priekšnesuma video pieteikums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt