Ķengaragā ar «Čipsis un Dullais» koncertu atklās jaunu vasaras kultūrtelpu «Strops»

Rīgā, Ķengaragā, ceturtdien, 1. jūnijā, tiks atklāta jauna vasaras kultūrtelpa "Strops". Tā atradīsies Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas pagalmā, un tajā katru ceturtdienu pulksten 19.00 visas vasaras garumā līdz 31. augustam uzstāsies dažādi Latvijas mūziķi ar koncertiem, informē kultūrtelpas pārstāvji.

Vasaras programmu atklās roka duets "Čipsis un Dullais", koncertā atskaņojot klausītājiem iemīļotas romantiskās un humora pilnās dziesmas.

Kultūrtelpā Prūšu ielā 13b ceturtdien, 8. jūnijā, pulksten 19.00 pasākumu programmu turpinās mūziķis Goran Gora, izpildot oriģināldziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa dzeju un paša mūziķa rakstītajiem tekstiem. Šī muzikālā satikšanās būs kā saruna ar klātesošajiem, kas uzlādē un tajā pašā laikā nomierina.

15. jūnijā pulksten 19.00 viesosies mūzikas autors un dziesminieks Kārlis Kazāks ar akustisku vasaras koncertu. Mūziķis koncertā izpildīs savas oriģināldziesmas. 22. jūnijā pulksten 19.00 notiks Ielīgošanas svētki ar jauniešu folkloras kopu "Banga". Ikviens būs gaidīts pievienoties Jāņu dienas priekšvakarā uz tradicionālajām Līgo rotaļām un sadziedāšanos. Klausītāji varēs kļūt par daļu no tradīcijas, dziedot un laižot uz riņķi nebeidzamu "Līgo, līgo", vienojoties burdondaudzbalsības toņos, kā arī izkustinot kājas kādā rotaļā.

Savukārt 29. jūnijā pulksten 19.00 klausītājus priecēs Kristīne Pāže un Didzis Bardo – akustiskās mūzikas duets, kurš izveidojies tuvas draudzības un daudzu kopīgu, mūzikā pavadītu vakaru rezultātā. Koncerta programmā tiks izdziedātas dziesmas divatā, par būšanu divatā, par kopīgu iešanu pa dzīvi, gan esot prieka kalnos, gan sarežģījumu ielejās.

Ieeja pasākumos bez maksas. Pasākumus ar Rīgas domes atbalstu rīko RKTMC "Mazā ģilde".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti