Dienas ziņas

Mīnu kuģu eskadra Mērsragā

Dienas ziņas

Kuldīgā aizvadīts starptautisks čellistu konkurss

Trīskārša mātes mīlestība

Trīnīšu ģimenē Māmiņas diena gaidīta jo īpaši

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Šī diena ir īpaša Baueru ģimenē. Pirms aptuveni diviem mēnešiem Maija un Ēriks kļuva par vecākiem trim puikām – Artūram, Emīlam un Kristapam - šī gada pirmajiem trīnīšiem. Jaunie vecāki turpina iepazīt mammas un tēta lomu. Tā kā ģimene mitinās dzimtas mājās, kur blakus sadzīvo trīs paaudzes, arī trīnīšu vecvecāki iesaistās bērnu audzināšanā.

 

Jaunā tēva Ērika mamma Dace Bauere stāsta – tagad mājās galvenie noteicēji ir Artūrs, Emīls un Kristaps, jo ikdienu nākas pielāgot mazbērniem. Taču viņa ļoti priecājas, ka dēls pēc studijām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un dzīves galvaspilsētā atgriezies Amatas novada Līvos un kopā ar ģimeni dzīvo dzimtas mājās.

„Ir vēl divi vecāki dēli, un tie visi ir pasaulē. Viens ir Liepājā, viens ir Londonā, un nu prieks, ka jaunākais paliek ar visu ģimeni dzimtas mājās, tā kā māja tukša nestāv," saka Dace Bauere.

Pēc atgriešanās dzimtajā pusē trīnīšu tētis Ēriks sāka strādāt Amatas novada pašvaldībā par sporta koordinatoru. Viņš ir sporta skolotājs un florbola treneris sieviešu un vīriešu komandām.

Arī Maijas hobijs ir florbols, bet ikdiena aizrit rūpēs par trīnīšiem. 22. aprīlī mazajiem apritēja divi mēneši un, kā atzīst Maija un Ēriks, šajā laikā pamazām apraduši ar vecāku lomu un to, ka jārūpējas uzreiz par trim atvasēm. Abi arī secinājuši – audzinot trīs dēlus, jābūt ļoti labai un precīzai laika plānošanai.

„Sākumā grūti bija pierast pie tēva un mammas lomas. Tagad īstenībā tikai tā pamazām pierodam pie tā, ka katru dienu tev ir jāceļas un jābaro. Tās ir faktiski astoņas reizes dienā. Viens un tas pats," jauno ikdienu ataino Ēriks Bauers.

„Nu tā jau saka, ka pieaugušiem cilvēkiem nepatīk rutīna, bet bērniem tieši nepieciešama rutīna, jo tad viņi zina apmēram to dienas gaitu," saka saka trīnīšu mamma Maija Zēmele-Bauere.

Jo lielāki bērniņi aug, jo aktīvāki kļūst un prasa arvien vairāk uzmanības. Maija atzīst – tieši vecmāmiņas ir viņu lielākais atbalsts - viena palīdz ikdienā, otra – brīvdienās. Līdz ar to jaunajiem vecākiem ir laiks gan florbola treniņiem un sacensībām, gan arī atpūtai. „Paliekam ar vectēvu ar visiem trijiem. Vectēvs ved gudras sarunas, runājas ar mazbērniem par gudrām lietām. Viņiem patīk klausīties, un viņi arī mēģina sportot," stāsta Dace Bauere.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti