Tēvu dienā norisināsies labdarības akcija «Pīļu skrējiens»

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam, starptautiskajā Tēvu dienā, 13.septembrī, notiks labdarības un ziedojumu vākšanas akcija "Pīļu skrējiens 2015".

Pasākuma galvenais mērķis ir stiprināt Latvijas valsti - stiprinot Latvijas vīriešu veselību visos vecumos. Par 2014.gadā saziedotajiem līdzekļiem pašlaik Gulbenes novadā tiek organizēta iespēja sniegt bezmaksas ārsta urologa konsultācijas šogad oktobrī.

"Pasākuma mērķis ir brīvā nepiespiestā gaisotnē runāt par aktuālām problēmām. Latvijā mēs daudz runājam par bērnu veselību, sieviešu veselību. Ir pierasts, ka vīrieši par to nerunā, viņi ir kūtri, tāpēc mums kā vīriešu organizācijai likās aktuāli pievērst sabiedrības uzmanību šai tēmai. Mēs to esam pasnieguši ģimeniskā formā ar labdarības pasākumu. Mēs aicinām ziedot piecus eiro. Katrs, kurš ziedo, pretī saņem numuriņu. Kanālā numurētās pīlītes tiks palaistas. Ir 35 atbalstītāju sarūpētas balvas. Pirmās 35 pīlītes saņems dažādas veicināšanas balvas. Saziedotie līdzekļi būs medicīniskām konsultāijām," stāsta vīriešu organizācijas "Round Table" Latvijā prezidents Jānis Jakubovskis.

Labdarības pasākums svētdien, 13.septembrī, norisināsies Rīgas kanālā posmā starp Latvijas Nacionālo operu un baletu un Brīvības pieminekli. Akciju pavadīs gan muzikāli viesi, gan radošās darbnīcas bērniem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti