Rīta Panorāma

Intervija ar izglītības un zinātnes ministri (JV) Andu Čakšu

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galveno ārstu Uģi Zariņu

Pēc traumas uz slidena ceļa aicina vērsties pie ārsta, neraugoties uz rindām traumpunktos

Šonedēļ līdz ar atkalu un ceļu apledošanu traumpunktos veidojas pacientu rindas. Tomēr iedzīvotājiem, gūstot traumas uz slidenajām ielām, nevajadzētu ignorēt bažas par veselību un jādodas pie ārsta, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galvenais ārsts Uģis Zariņš.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā otrdien atkalas laikā pacientu pieplūdums bija trīskāršs – vairāk nekā simts pacientu ambulatori, 30 pacienti ar smagām traumām stacionēti un vēl daļa pacientu gaida mājās. “Slimnīca ir pārpildīta. Gaidām laikapstākļu uzlabošanos,” sacīja mediķis.

Līdzīgi laikapstākļi ir ik gadu, un spriežot pēc iepriekšējās pieredzes, ārsts norādīja – slimnīca ar uzkrāto pacientu apjomu tiek galā 7–10 dienu laikā. “Visi saņem veselības aprūpi neatkarīgi no tā, vai viņi tikuši uzreiz uz slimnīcu vai drusku gaidījuši,” sacīja Zariņš.

Uz jautājumu par to, kā pēc kritiena uz apledojušajiem ceļiem novērtēt nepieciešamību doties pie ārsta, Zariņš uzsvēra, ka savainojumus ir svarīgi pārbaudīt.

“Kādreiz arī lūzums, kas jāārstē, var likties tikai kā sasitums. (..) Ja ir kaut mazākās šaubas, ka savainojums ir tāds, ko vajadzētu izmeklēt, noteikti vajadzētu doties uz slimnīcu,” sacīja mediķis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti