Tiešsaistes bērnu rīts piedāvā: animācijas filma «Karalienes korgijs» un radošās darbnīcas

Kinoteātris “Kino Bize” no 19. februāra piedāvā pievienoties piedzīvojumiem tiešsaistes Bērnu rītos kopā ar animācijas filmu “Karalienes korgijs”. Arī šoreiz pēc filmas noskatīšanās būs iespējams piedalīties radošajā darbnīcā, lai izveidotu savu korgiju, ko pielikt pie ledusskapja, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Kinoteātra komandas organizētie Bērnu rīti šobrīd notiek tiešsaistē, kas sniedz ģimenēm iespēju tiem pievienoties no jebkuras vietas Latvijā. Šoreiz no piektdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai (19.–28.02.) tiešsaistē ''Kino Bize'' MĀJAS KINO būs iespējams noskatīties piedzīvojumiem bagāto animācijas filmu "Karalienes korgijs". Savukārt pēc tās pasākuma dalībnieki ir aicināti noskatīties radošās darbnīcas ierakstu, kurā smalki izklāstīts, kā no materiāliem, kas saņemti uz tuvāko pakomātu, iespējams izveidot savu korgiju, ko pēcāk pielikt pie ledusskapja.

Pasākumā iespējams piedalīties jebkurā laikā pēc izvēles no 19. līdz 28. februārim. Lai iegādātos biļeti un vienotos par darbnīcas materiālu saņemšanu, interesenti tiek aicināti rakstīt uz [email protected] līdz 18. februārim.

Šīs nedēļas animācijas filma “Karalienes korgijs” stāsta par Reksu, britu karalienes iemīļotāko korgiju, kurš pazūd no Bakingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā. Vairāk informācijas kinoteātra mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti