Latvijas Leļļu teātrī Intara Rešetina režijā top izrāde «Vafeļu sirdis. Misija – tētis»

Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru, 17. februārī pirmizrādi piedzīvos Intara Rešetina iestudētā izrāde "Vafeļu sirdis. Misija – tētis". Iestudējuma kostīmu māksliniece Jana Čivžele, scenogrāfs Kristaps Skulte, video mākslinieks Toms Zeļģis.

Februāra izrāžu klāstā iekļautas gan jau zināmās, skatītāju iemīļotās izrādes "Kiosks", "Joka pēc alfabēts", "Kā Brālītis Trusītis uzvarēja lauvu" un "Spēlmaņu nakts" balvai nominētais iestudējums "Katliņpauris", gan gaidāms vērienīgs un ilgi gaidīts jauniestudējums – Intara Rešetina debija leļļu teātra žanrā.  17. februārī pirmizrādi piedzīvos viņa režisētā izrāde "Vafeļu sirdis. Misija – tētis", kas iesāks 2023. gada jauniestudējumu virkni. Februāra izskaņā teātris atkal gaidīs pieaugušo auditoriju, lai novērtētu jauntapušo leļļu kabarē "Bez morāles. Ar lellēm".

Izrāde "Vafeļu sirdis. Misija – tētis" tapusi pēc Marijas Parras romāna bērniem "Vafeļu sirdis", kas jau iemantojis lasītāju simpātijas. Izrādes vajadzībām to dramatizējusi rakstniece Zane Zusta, bet par vizuālo noformējumu rūpēsies gan leļļu un kostīmu māksliniece Jana Čivžele, gan scenogrāfs Kristaps Skulte, gan video mākslinieks Toms Zeļģis. Tā būs mūsdienīgs, košs, aizraujošs, smieklīgi mīļš, emocionāli iedarbīgs stāsts, ar oriģinālām dziesmām, dejām un iespaidīgu vizuālo valodu. Mazais skatītājs, kurš pieradis pie gadžetiem un ekrāniem, paralēli notikumiem uz skatuves varēs baudīt animētu vides vizualizāciju, radot izrādei tik nepieciešamo atmosfēru un pārsteiguma sajūtu.

Māksliniece Jana Čivžele, kurai, tāpat kā režisoram, šis ir pirmais darbs leļļu teātrī, izrādei radījusi iespaidīgu daudzumu – piecpadsmit lelles: "Mans uzdevums uz šo materiālu ir raudzīties ar bērna acīm, lai tā uzrunātu katru mazo skatītāju un būtu brīnišķīga pieredze teātrī!"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti