«Latvijas Grāmatu izstādē 2018» interesanti piedāvājumi bērniem

Ķīpsalā no 23. līdz 25. februārim notiks „Latvijas Grāmatu izstāde 2018”. Izstādē varēs uzzināt par izdevniecību jaunizdevumiem, tikties ar rakstniekiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par izdevīgām cenām. Īpaši domāts par mazajiem lasītājiem, viņus gaida praktiskas, jautras un interesantas nodarbības.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Lieliskas grāmatas lieliskiem lasītājiem “Latvijas Grāmatu izstādē 2018” piedāvās visi nozīmīgākie Latvijas grāmatizdevēji: “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze”, “Jumava”, “Pētergailis”, “Latvijas grāmata”, “Latvijas mediji”, “Kontinents”,  “Madris”, “RaKa”, “Avots”, “Upe”, “Mansards”, “Dienas grāmata”, “Liels un mazs”, “Annele” un citi.

Turklāt dalībnieku ekspozīcijās būs ne tikai plašs grāmatu piedāvājums visdažādākajām lasītāju gaumēm, bet notiks arī virkne interesantu pasākumu.

Aizraujošas aktivitātes Jautrajā lasītavā

“Latvijas Grāmatu izstādē 2018” būs arī daudzpusīga pasākumu programma pašiem vērīgākajiem un uzticamākajiem grāmatu draugiem – bērniem.

Jautrajā lasītavā varēs satikt bērnu grāmatu autorus un varoņus, piemēram, Koko un Riko, Rūbiju, mazo Mulu, pūķi Kokosriekstu. Bērni varēs spēlēt attīstošās spēles, piedalīties aizraujošos konkursos, iepazīties ar galda kultūras principiem Irmas Kalniņas labo manieru meistarklasē, mācīsies izprast naudu un pat noskatīsies īstu Leļļu teātra izrādi!

Praktiski un vērtīgi semināri “Uzvediba.lv” darbnīcās

Visās trīs izstādes dienās darbosies arī “Uzvediba.lv” darbnīcas, kurās varēs ne tikai izspēlēt uzvedības maiņas spēles, bet arī piedalīties praktiskās, pozitīvās darbnīcās par to, kā izprast bērnu un pieaugušo uzvedības problēmu iemeslus. Par to, kā ar spēļu un rotaļu elementiem paredzēt, mazināt un novērst problēmizraisošu uzvedību dažādās vidēs, tostarp mājās, izglītības iestādē un darbā. “Latvijas Grāmatu izstādes 2018” apmeklētājiem dalība ir bez maksas! Darbnīcu programmu skatiet šeit. 

Dalībnieku aktivitātes

Arī “Latvijas Grāmatu izstādes 2018” dalībnieku ekspozīcijās būs daudz un dažādi pasākumi! “Brain Games” iepazīstinās ar plašo galda spēļu pasauli – apmeklētāji varēs doties “Katanas” ieceļotāju piedzīvojumos, būvēt seno “Carcassonne” pavalsti, slidināt pingvīnus, glābt pasauli, rosīties pa rūķu un sabotieru raktuvēm vai pat iejusties spiegu lomās.

Izstādes apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas, drosmi un erudīciju,  piedaloties spēles “Kontinentu medības” erudīcijas konkursā un “Burtošanas čempionāta” lielajās sacensībās. Dalībnieku aktivitāšu programmu skatīt šeit.

Mainies ar grāmatām!

Vairāk nekā 4000 grāmatu! – tāds šogad ir Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonda ieguldījums “Grāmatu maiņas punktā”.

Izstādes apmeklētāji “Grāmatu maiņas punktā” varēs atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem,

mākslas grāmatas, nozaru un uzziņu literatūru, latviešu un krievu daiļliteratūru un citu lasāmvielu dažādās svešvalodās.

Ikviens ir aicināts nākt uz izstādi un ņemt līdzi grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav vajadzīgas, lai iemainītu pret vēl nelasītām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt