Ģimenes studija

Bērns mācās nepārtraukti, ne jau tikai lasītprasme liecinās par gatavību skolai

Ģimenes studija

Vecāki un mazbērni: satikšanās iespējas distancēšanās laikā

Projekts "Tava klase" top operatīvi, pateicoties drosmīgiem skolotājiem

Konkursā «Šodien laukos» skolēnus aicina iepazīties ar lauku dzīves daudzveidību

Blakus attālinātam mācību procesam skolēnus aicina piedalīties lauku dzīvi un dabu izzinošā konkursā „Šodien laukos”. Konkurss jau piecu gadus iepazīstina skolēnus ar Latvijas lauku, mežu un ūdeņu sniegtajām iespējām dažādu konkursu un interaktīvu spēļu veidā, raidījumā "Ģimenes studija" pauž konkursa organizētāji un dalībnieki.

Par konkursu "Šodien laukos" klausieties raidījuma otrajā daļā.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs jau piekto gadu organizē konkursu pamatskolas vecuma skolēniem “Šodien laukos”.

Konkursā aicināti piedalīties gan individuāli dalībnieki, gan klases un kolektīvi no visas Latvijas. Nemainīgs paliek arī konkursa mērķis – iepazīstināt skolēnus ar Latvijas lauku, mežu un ūdeņu sniegtajām iespējām – un aicināt tos izzināt, jaunatklāt un pārbaudīt jau esošās zināšanas, pildot dažādu veidu interaktīvus uzdevumus.

Konkurss norisināsies no aprīļa līdz septembra beigām, katru mēnesi konkursa organizatori izvirzīs lielo mēneša tēmu, kuras ietvaros tiks izsludināts mēneša uzdevums, un paralēli tiks  gatavoti dažādi izklaidējoši un izglītojoši materiāli sociālo tīklu saturam – lai dalībniekiem ir ne tikai interesanti, bet arī jēgpilni pavadīts brīvais laiks!

Makšķerēšana, kulinārija, biznesa plāni un palaiskošanās ir mācību nākotnes plānos, ieinteresē projekta “Šodien laukos” vadītāja Baiba Gulbe.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti