Iznākusi Maijas Laukmanes dzejoļu grāmata bērniem - «Uz austiņām austiņas»

Apgādā “Jumava” iznākusi Maijas Laukmanes jaunākā grāmata bērniem “Uz austiņām austiņas”. Maija Laukmane ir pieredzes bagāta autore, kas jau ilgāku laiku sadarbojusies ar apgādu “Jumava”. Ir tapuši dzejoļu krājumi gan pieaugušo, gan bērnu auditorijai. Iepriekš “Jumavā” iznācis autores bērnu dzejoļu krājums “7 vārnas”.

Šajā krājumā ir iekļauti skanīgi dzejoļi bērniem, kas izteiksmīgi apraksta un paskaidro, cik nozīmīgs ir cilvēka ķermenis — rokas, kājas, deguns, ausis, acis un mute! Grāmata ir kā īsts ceļojums, kas papildināts ar krāsainām Antras Auziņas-Bajāres ilustrācijām, lai jaunākie lasītāji vieglāk uztvertu informāciju un apgūtu jaunas zināšanas.

“Grāmatā ierakstītais aizvedīs Tevi ceļojumā pie Tevis paša. Aizvedīs pie tā, kam esi visciešākā tuvumā - pie Tava ķermeņa. Pie rokām, kājām, deguna, ausīm, acīm, mutes.

Vai visu šo, nupat nosaukto, Tu labi pazīsti? Esi kādreiz padomājis, cik deguntiņam daudz darāmā ārpus tā, kā tas grezno Tavu seju? Esi vērojis, cik interesanti darbi jādara kājām, roku pirkstiem vai mēlei?

Ja neesi — nekas! Tad laiks doties kopīgā ceļojumā nekur tālu — tuvumā pašam sev. Šķir lapu pēc lapas un seko līdzi!” aicina autore Maija Laukmane.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti