Bērnu rītā iepazīstinās ar Raiņa un Aspazijas dzejoļiem par dabu

Bērnu rītā "Klausāmies dabā" Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki varēs iepazīties ar dzejnieku dzejoļiem bērniem par dabu.

 

Bērnu rītā bērni kopā ar vecākiem iepazīs tos Aspazijas un Raiņa dzejoļus, kas stāsta par dabu: draiskajiem vējiem, rotaļīgo strautiņu, kluso, silto pavasara lietutiņu, pērkonu un putnu balsīm. Kopā klausīsimies un mēģināsim atdarināt dažādas dabā sastopamas skaņas, paši izgatavosim vienkāršus mūzikas instrumentus. Iepazīsim arī ar abu dzejnieku neparasto bibliotēku, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa un Aspazijas namā.

Bibliotēka, ko veido vairāk nekā seši tūkstoši grāmatu, glabā arī to, ko Rainis un Aspazija sacerējuši bērniem – dzejoļu grāmatas, lugu izdevumus, atmiņu tēlojumus. Raiņa un Aspazijas mājas ļaudis vēlas iepazīstināt mazos lasītājus ar abu dzejnieku uzburto brīnumaino bērnu dzejas pasauli, kopā ar vecākiem lasot dzeju, pārrunājot un izdzīvojot to.

Pasākums notiks 22. aprīlī plkst. 11.00 Raiņa un Aspazijas mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30. Iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 29572469.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti