Aicina uz bezmaksas juridiskām konsultācijām bērnu un ģimenes jautājumos

No 13. līdz 17.martam vairāk nekā 150 zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizsardzībai.

“Septiņu gadu laikā bezmaksas konsultācijas cilvēki visvairāk ir izmantojuši ģimenes problēmu risināšanai.

Īpaši sasāpējuši ir ar bērnu aprūpi saistītie jautājumi, kas kļūst arvien sarežģītāki.

Nereti aizbildnības, uzturlīdzekļu jeb alimentu un saskarsmes tiesību jautājumi vecākiem jārisina starptautiskā līmenī, piemēram, nepilngadīga bērna aizvešana uz dzīvi ārvalstīs vai bērna aizgādības tiesības, šķiroties ar citas valsts pilsoni. Tāpēc šī gada konsultāciju vadmotīvs ir “Bērnu tiesības”, lai iedrošinātu vecākus būt informētiem un vēl aktīvāk gādāt par savu bērnu interesēm,” piedalīties aicina zvērināta advokāte Tatjana Rancāne.

Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 150 zvērināti advokāti un viņu palīgi.

Visvairāk advokātu būs Rīgā, kā arī bezmaksas konsultācijas būs nodrošinātas vairāk nekā 20 apdzīvotās vietās, tostarp Bauskā, Alūksnē, Valmierā, Rēzeknē, Balvos, Saldū, Liepājā, Jūrmalā, Ādažos un citviet. Iedzīvotāji var vērsties ne tikai ģimenes un bērnu tiesību, bet arī mantojumu, parādsaistību, nekustamo īpašumu, darba tiesisko attiecību, administratīvo tiesību, krimināltiesību un citos jautājumos, atbilstoši advokāta specializācijas jomai. Bezmaksas konsultācijām īpaši aicināti pieteikties tie iedzīvotāji, kam līdz šim nav bijusi iespēja saņemt advokātu juridisko palīdzību samaksas vai citu ierobežojumu dēļ.

Kā pieteikties Advokatūras dienām

Detalizētāku informācija par konsultācijām Rīgā un ārpus Rīgas skatīt pielikumā.

Dokumenti

KONSULTĀCIJAS ĀRPUS RĪGAS

Lejuplādēt

121.5 KB

KONSULTĀCIJAS RĪGĀ

Lejuplādēt

505.5 KB

Interesenti ir aicināti ar izvēlēto zvērināto advokātu sazināties individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā nepieciešams padoms. Iespējams, vienkāršākos jautājumos pietiek ar telefonsarunu. Ņemot vērā, ka konsultāciju laiks ir ierobežots, advokāti iedzīvotājus aicina pieteikties laikus. Gadījumā, ja ierasties nevar, ir lūgums atteikt konsultācijas rezervāciju, lai šo iespēju varētu izmantot kāds cits interesents.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt