Video: «Draugiem.lv» vietnē «Kickstarter» piedāvā divus jaunus produktus

Uzņēmums "Draugiem Group", kas pasaulē vairāk zināms kā Latvijas "Facebook", izstrādājis divus produktus - "Displio" un "Luxafor", kuri iesniegti interneta vietnē "Kickstarter", lai savāktu finansējumu to realizēšanai, ziņo ārvalstu mediji. Viens no šiem projektiem jau savācis nepieciešamo naudas summu, lai produkts tiktu realizēts.

"Displio" ir neliela ierīce, uz kuras pielāgojamā ekrāna nonāk tā lietotājam svarīgi paziņojumi. Nelielā un glītā iekārta darbojas bezvadu "WiFi" vidē un pastāvīgi pārbauda viedtālruni, lai pārliecinātos, ka svarīgākie paziņojumi tiktu pamanīti. Tajā parādās laikapstākļi, logrīki, kalendāra ieraksti, e-pasta vēstules un jaunumi no sociālajiem tīkliem.

Pēc veiksmīgas finansējuma piesaistes izstrādātāji sola veidot un nodrošināt vairāk "Displio" funkcijas. Saskaņā ar izstrādātāju solījumiem, nav nekādu ierobežojumu, ko šī ierīce var parādīt. 

Projekts ir guvis pietiekamu "Kickstarter" lietotāju atsaucību, jo nepieciešamie līdzekļi 65 000 ASV dolāru apmērā savākti pirms noteiktā termiņa - 25.marta. Jau šobrīd projekts "Displio" piesaistījis nepilnus 80 000 dolārus.

Savukārt "Luxafor" atbilst savam nosaukumam, jo ir gaismas indikators, kas parāda atvērtā birojā strādājošajiem kolēģiem, vai luksofora lietotājs ir pieejams, lai runātu, vai aizņemts un labāk netraucētu. "Luxafor" ir atvērtā pirmkoda "USB" vai "Blootooth" indikators, kas sinhronizējas ar datorā esošo laika pārvaldības programmu - darbu plānotāju vai kalendāru. Izmantojot programmas vadības pogas, var izvēlēties piecus dažādus režīmus, tādējādi manuāli apstiprinot konkrēto režīmu.

Četras dienas līdz projekta termiņa beigām pieteikušies 430 finansētāji, saziedojot nepilnus 19 000 ASV dolārus no kopējās 42 000 dolāru summas.

Interneta vietnē "Kickstarter", kur dažādi uzņēmumi uzrunā savus pircējus, lai savāktu nepieciešamos līdzekļus interesantu produktu masveidīgas ražošanas uzsākšanai, pretī apsolot pirmajiem iegūt savā īpašumā atbalstīto produktu, pērn lieliskus panākumus guva cits Latvijā tapušais produkts "AirDog".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti