Pasaules panorāma

Žaume Duks Gijots: aug interese par Eiropas parlamenta vēlēšanām

Pasaules panorāma

Neērtā Izraēlas - Višegradas četrinieka alianse

Tehnoloģiju inovācijas pārņem tirgu

Tehnoloģiju kongresā viedtālruņu ražotāji cenšas pārsteigt ar ātrumu un jauniem risinājumiem

Šajās dienās Barselonā pasaulē lielākajā mobilo telefonu kongresā katrs uzņēmējs mēģina pārsteigt tirgu ar vēl nebijušām tehnoloģijām un izvirzīties inovāciju līderos.  “Mobile World Congress” ir pasaulē lielākā mobilo tehnoloģiju izstāde, kuru papildina informācijas tehnoloģiju (IT) nozares pārstāvji, mobilo sakaru operatori, mobilo satura ražotāji un profila uzņēmumi no visas pasaules.   

Karstākās ziņas no kongresa vienmēr vijas ap 5G ieviešanu. Arī šīs gads nebija izņēmums. Bet daudz ir atkarīgs no tehnoloģiju attīstības. Sākotnēji datu pārraides ātrums varētu būt no viena līdz diviem gigabaitiem sekundē. Un tas radikāli mainītu priekšstatu, jo paredz, ka drīzumā vienotam tīklam tiks pieslēgti miljoniem priekšmetu.

Gudrās mājas, gudrās rūpnīcas, mašīnas, ēkas - 5G padarīs gudru jeb viedu itin visu. Un kompānija “Xiaomi” ilgi stūrī nesēdēja – uzņēmums izstāde iepazīstināja ar “Mi MIX trīs 5G”-  vienu no pasaulē pirmajiem komerciāli pieejamiem 5G viedtālruņiem, kas drīzumā nonāks tirgū.

Kamēr vieni cenšas iekarot tirgu ar 5G ieviešanu, tikmēr “Samsung” prezentēja telefonu ar lokāmo ekrānu.

“Huawei”, kas pēdējā laikā aktīvi cenšas iekarot pasaules tirgu, arī nāca klajā ar saviem pārsteigumiem un arī ar lokāmu ekrānu. Bet šie jauni risinājumi, iespējams, nebūs tik efektīvi ikdienas lietošanā.

Kongresā bija piedāvātas dažādas jaunas ierīces ar ātruma, kameras kvalitātes un dizaina uzlabojumiem. Arī cenas dažiem modeļiem mainījās uz augšu.

Tomēr nākotnē patērētāji sagaida no viedtālruņiem zemākas, pieejamākas cenas, un, nezaudējot ierīces ātrumu, - jaudu un fotokameras kvalitāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti