Sabiedriskie mediji ar «16+» saturu izmēģina arī «TikTok» platformu

Latvijas Televīzijas jauniešu satura kanāls "16+" sācis izmēģināt spēkus arī sociālā medija "TikTok" platformā. 

Jauniešu platforma "16+" šoruden piedāvā spēļu šovu "Interneta akadēmija" un tam paralēlais saturs tiek radīts arī sociālā tīkla "Tiktok" platformai. 

"Veidojot spēli un pētot viesus, kurus aicināt uz raidījuma ierakstiem, secinājām, ka aizvien vairāk tieši gados jaunākā auditorija seko pasaules sociālo mediju tendencēm un būtisku dienas daļu pavada platformā "TikTok". Pats projekts "Interneta akadēmija" jau sākotnēji, kopš pirmās sapulces, tiek veidots "Youtube" platformai, jo tur ir mūsu auditorija. Tāpēc loģisks bija solis iet vēl tuvāk mūsu skatītājam un būt arī "TikTok". Turklāt viss liecina, ja mēs "TikTokā" nebūsim šodien, mums tajā būs jābūt rīt," LSM.lv stāsta "16+" projekta redaktors Pēteris Krievkalns. 

"TikTok" ir Ķīnā radīta vietne, kur cilvēki visā pasaulē rada un dalās ar īsiem video, kas rāda  mūziķus, dziesmas. Tur var arī veidot izklaidējošu video saturu, kas reizēm atklāj patiesi talantīgus cilvēkus. "TikTok" lietotne ir viena no pasaulē biežāk lejupielādētajām mobilajos telefonos.

"Interneta akadēmijā" savukārt influenceri, jūtūberi un citi populāri cilvēki sacenšas atjautībā un zināšanās par dažādām mūsdienu cilvēkam kritiski nepieciešamām prasmēm – sākot no sapiņķerētu austiņu iztaisnošanas un beidzot ar viltus ziņu atpazīšanu.

Šovu vada jaunais aktieris Kārlis Arnolds Avots, bet viņam palīgā nāk spēles sekretārs Rojs Rodžers. Katrā spēlē piedalās divas komandas ar nemainīgām kapteinēm. Vienai komandai tā ir Kristiāna Grāmatiņa, kura plašākai publikai zināma kā Roja Rodžera pāriniece podkāstā “Vai viegli būt?”, savukārt otru komandu vada populārā jūtūbere Beāte Bērziņa (@betabeidz). 

“16+” ''Youtube'' kanāls ir Latvijas Televīzijas radīta eksperimentālā satura platforma auditorijai, kas tradicionālu televīzijas saturu vairs nepatērē. Jaunāko informāciju par “16+” saturu iespējams meklēt “16+” ''Youtube'' kanālā, ''Instagram'' un ''Facebook'' kontos.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti