Aicina pieteikt inovatīvas idejas jaunu produktu radīšanas darbnīcai

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts līdz 10.maijam aicina pieteikt idejas pirmajai jaunu produktu radīšanas darbnīcai jeb „Deep Science Hackaton”.

Īpaši tiek gaidītas inovatīvas idejas enerģētikā, mikroelektronikā,  nanoelektronikā, fotonikā, sensoru un pārklājumu izstrādē.

„Pieteikties var visi, kuriem ir uz materiāliem bāzētas idejas. Piemēram, jums ir ideja par kādu lietu, kas kaut ko jūt, ko tehniskā valodā sauc par sensoriem, vai par jauna veida tranzistoru, jauna veida gaismas uztvērēju – tas ir tas, par ko mēs runājam. (..) Jo, skatoties uz Latvijas ekonomiku, mūsu dziļā pārliecība ir tāda, ka ar „appiem”, „fintekiem” un „blokčeiniem” mēs to nepacelsim,” stāsta Cietvielu fizikas institūta direktora vietnieks inovācijā Andris Anspoks.

Cietvielu fizikas institūta direktora vietnieks inovācijā Andris AnspoksMāra Rozenberga
  “Tas, kas patiešām ceļ vērtību, ir lietas, kas ir balstītas uz materiāliem. Jo tas rada darba vietas, tas rada garas piegādes ķēdes, kurās ir iesaistīti daudzi uzņēmumi. (..) Tādēļ mēs nolēmām, ka gribam institūta idejām pieaicināt klāt vēl citas idejas, izveidot stipras komandas, kas varētu patiešām radīt jaunu pamatu augsto tehnoloģiju nozarei Latvijā,” saka Anspoks.

  Pasākumā „Deep Science Hackaton” no 18. līdz 20.maijam dalībnieki ar iepriekš iesniegtajām idejām veidos starpdisciplināras komandas, attīstīs tās kopā ar mentoriem un noslēgumā prezentēs komercializācijas plānu žūrijai, zinātniekiem un investoriem. Trīs labākās idejas varēs attīstīt īpašā sešu mēnešu atbalsta programmā.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Tehnoloģijas un zinātne
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti