Saulkrastos notiks «Velo diena»

23.augustā Saulkrastu pilsētā norisināsies "Velo diena". Tās ietvaros paredzētas aktivitātes ikvienam, kam vasarā ir tuvs viens no šim gadalaikam piemērotākajiem pārvietošanās līdzekļiem – velosipēds.

Saulkrastu  Saules laukumā ikviens varēs izmēģināt savus spēkus un iegūt lieliskas balvas, piesakot savu dalību kādā no distancēm – 30 kilometru tautas braucienam, komandu velo piedzīvojumam pilsētā, velo "dragreisā" vai maksimālā ātruma sasniegšanas sacensībām, kā arī mazākie riteņbraucēji varēs izmēģināt savus spēkus, īpaši viņiem veidotās distancēs.

11:30 tiks dots starts tautas distances dalībniekiem, kur varēs izmēģināt spēkus, lai pievarētu 30 kilometru attālumu ceļu policijas pavadībā. Šajā posmā drīkst piedalīties dalībnieki, kuri ir sasnieguši 12 gadu vecumu. Pirmie trīs, kas pārbrauks finiša līniju, iegūs arī balvas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. 

Ģimenēm un draugu kompānijām būs sarūpēts velo piedzīvojums pilsētā, kas norisināsies laika posmā no 16:30 līdz 19:00 komandām, kurās drīkstēs startēt līdz pat četriem dalībniekiem. Šī piedzīvojuma mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar pilsētu no skatu punkta, ka iespējams būs gana neikdienišķs, taču aizraujošs un interesants. Arī šo sacensību ātrākie un veiksmīgākie iegūs balvas.

Trešā ievērojamā disciplīna būs "Velosipēdu dragreiss", kuras ātrākais braucējs iegūs balvā braucienu ar "Formula 3". "Ātrums nav bīstams, bīstama ir strauja apstāšanās, tāpēc izbaudīsim ātrumu!," parunu atgādina pasākuma organziatori fotorallijs.lv.

Savukārt maksimālā ātruma distancē var piedalīties jebkurš, lai pārbaudītu, cik lielu jaudu spēj attīstīt velosipēds un braucējs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti