Piedzīvojumu sacensību «xRace» sezona sākusies Ādažos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Vieni 26. aprīlī talkoja, citi Ādažos pulcējās, lai atklātu piedzīvojumu sacenību sezonu. Pustūkstotis dalībnieku bija ieradušies uz "xRace" sacensībām Ādažos, lai sacenstos, orientētos Gaujas krastos, skrietu pa mežu, mītos ar velosipēdiem un airētos pa Vējupi.

Pat ar 15 minūšu sodu sporta klasē uzvarēja vīriešu trio "ABC Construction", komandai distancē pavadot 5 stundas 38 minūtes, aiz sevis atstājot "Isostar" un "Velux/mySport". Jauktajā grupā, kur komandu sastāvos ir arī meitenes, vislabāk veicās "Foršais Briksnis", " Gandrs" un " B3" komandām. Sieviešu konkurencē "SEL Team" spēja izcīnīt pat 14. vietu kopvērtējumā no 35 komandām sporta klasē.

Trīsreiz vairāk komandu startēja tautas klasē, kurā spēcīgākās komandas bija "Riga Adventure Team" vīriešu konkurencē, "ABC Construction Family Team" jauktajā grupā un sieviešu komanda "Reiņa meitenes", kura kopvērtējumā ierindojās augstajā 11. vietā.

Ja sporta un tautas klases komandas distancē atradās līdz deviņām un attiecīgi septiņām stundām, tad trešās mini klases komandas distancē atradās daudz īsāku laiku, proti, līdzi piecām stundām ar karti, kompasu un interesantiem organizatoru sarūpētiem speciālajiem uzdevumiem starpfinišos. Ādažos šajā mazākajā klasē spēcīgākā komanda bija "VSK Noskrien".

Nākamās "xRace" piedzīvojumu sacensības notiks 31.maijā Saldū un iespējams, ka komandas tiks pie kāda peldēšanas uzdevuma. Kopā sezonas gaitā paredzēti pieci sacensību posmi ar kopvērtējumā labāko komandu apbalvošanu. Tā kā punktu aprēķināšanā tiks ņemti vērā četri labākie rezultāti, tad galvenās cīņas ir priekšā, un potenciālajiem dalībniekiem iespējams vēl izveidot komandas un iesaistīties cīņā par punktiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti