Latvijas aktīvākās ģimenes piedalīsies Ķekavas velomaratonā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Svētdien, 22.maijā, jau trešo gadu pēc kārtas Pierīgā norisināsies vērienīgie riteņbraukšanas entuziastu svētki - Ķekavas velomaratons. 

Līdzās profesionālajiem šī sporta veida pārstāvjiem pasākumā piedalīsies arī ģimenes no visas Latvijas, lai no sirds izbaudītu kopā būšanas prieku un apliecinātu savus spēkus 10 kilometru garajā distancē, informēja pasākuma rīkotāji.

Atraktīvākās un oriģinālākās komandas savā īpašumā iegūs arī patīkamas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Ķekavas velomaratons jau tradicionāli ir ne tikai augstas klases sporta pasākums, bet arī krāšņi svētki ģimenēm un visu paaudžu riteņbraukšanas entuziastiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, paaugstināt pašmāju riteņbraucēju meistarības līmeni un veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū.

Saliedējošais Ģimeņu distances brauciens īpaši simbolizē ģimeniskās vērtības, kuru pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks visiem kopā.

Ķekavas velomaratona VENDEN Ģimeņu distances nominācijas būs: Stilīgākais ritenis; Raibākā ķivere; Kuplākā ģimene; Sīkstākais braucējs; Retro stūrētājs; Zaļākais dalībnieks; Saderīgākais pāris; Jaunākais censonis; Tautiskākā ģimene; Ekipētākais velosipēdists.

Pašu mazāko priekam pasākumā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, bet vecāki tikmēr varēs baudīt “PF Ķekava” degustācijas un DJ sarūpēto muzikālo noformējumu.

Ķekavas velomaratonā aicināts pieteikties ikviens interesents – sertificētiem sportistiem aktuāla būs “Syform” Sporta distance (115km), plaši iecienītā Tautas distance (45km) dalībniekiem ļaus startēt kā individuāli, tā arī komandas sastāvā, VENDEN Ģimeņu distancei (10km) kuplā skaitā pietiekties ir aicinātas aktīvākās ģimenes no visas Latvijas, savukārt vienmēr aizrautīgā Bērnu distance (0,5-1 km) patiks arī pašiem mazākajiem riteņbraukšanas cienītājiem vecumā līdz 12 gadiem.

Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti