Dienas ziņas

Surdo tulkojums. Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ķekavā gadu noslēdz ar rūķu skrējienu

Ķekavā gadu noslēdz ar rūķu skrējienu

Ar sportisku aktivitāti savu pēdējo gada dienu Ķekavā bija ieradušies pavadīt vairāk nekā 100 cilvēku. Viņi piedalījās labdarības rūķu skrējienā, kurā šogad pirmo reizi tika iekļautas distances arī mazākajiem dalībniekiem.

Sestdien, gada pēdējā dienā, aktīvos ķekaviešus, pilsētas viesus, kā arī četrkājainos draugus pulcēja otrais ikgadējais rūķu skrējiens. Tajā piedalījās vairāk nekā 100 skrējēju, kas ir nedaudz vairāk nekā pērn.

"Ir jāņem vērā, ka šajā gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo mums ir arī bērnu distances. Pagājušajā gadā, kad pirmo reizi organizējām šo pasākumu, bija tikai 5,3 kilometru distance. Tad ņēmām vērā pagājušā gada kļūdiņas, mums bija arī ieteikumi, ka vajadzētu arī bērniem mazos aplīšus, tad mēs arī šogad uztaisījām mazos aplīšus mazajiem rūķīšiem," pastāstīja Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūras sporta darba organizators Andris Petrovs.

Pirmajiem rīta pusē starts tika dots jaunajiem skrējējiem, kuri distanci veica dažādās vecuma grupās.

Rūķu skrējiens Ķekavā
Rūķu skrējiens Ķekavā

Vēlāk startēja rūķi pieaugušo grupā, kurā bija jāveic 5,3 kilometru distance. Visai sarežģītos laikapstākļos ar dubļiem un ledu zem kājām šajā gadā pirmais finišu sasniedza izcīnīja Sergejs Maslobojevs.

Neskatoties uz laika apstākļiem, skrējiens šodien aizritējis bez kritieniem ar nopietnām traumām.

"Neviens nebija kritis, vismaz cik es pats biju trasē. Bērniem pāris nokrita, bet tie tādi mazi sasitumi, viss kārtībā. Protams, laikapstākļus mēs nevaram pasūtīt. Kādi tie ir, tādi ir," teica Andris Petrovs. "Pagājušajā gadā bija vairāk sniedziņa, bija tāds piesalis. Nu šogad nedaudz bija arī trasē dubļi grants posmā. Bet galvenais ir pareizi saģērbties un ar īsto noskaņojumu ierasties, tad jau viss ir kārtībā."

Rūķu skrējiens Ķekavā
Rūķu skrējiens Ķekavā

Vairāki sacensību dalībnieki skrējienu veica arī svētku tematikai īpaši atbilstošos tērpos, kas gan skrējējiem veikt distanci neesot traucējis.

Šā gada pasākuma labdarības mērķis bija atbalstīt jāšanas sportu Ķekavas novadā. Organizatori aicināja ziedot ābolus, burkānus, kaltētu rupjmaizi, lopbarības sāli un citu zirgiem piemērotu pārtiku.

Ziedojumi rūķu skrējienā Ķekavā
Ziedojumi rūķu skrējienā Ķekavā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti