Jūrmalas velomaratonā uzvar Armands Bēcis un Elīna Sauka

Jūrmalas velomaratona 87 kilometru sporta distancē uzvarējuši Armands Bēcis un Elīna Sauka, informēja sacensību rīkotāji. Masveidīgajā tautas klases 40 kilometru distancē pirmie finišu sasniedza 15-gadīgie Ādams Veins Rozenfelds un Adele Ilga Spigovska.

Sporta klasē vīriešu konkurencē visas trīs pirmās vietas ieguva komandas “Rietumu-Delfin” pārstāvji. Ātrākais braucējs bija Armands Bēcis, kurš plūca uzvaras laurus un pārliecinoši ieguva pirmo vietu, 87 kilometru distanci pieveicot vienā stundā, 54 minūtēs un 58 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās viņa komandas biedrs Deins Kaņepājs ar finiša laiku vienu stundā, 55 minūtēs un piecās sekundēs. Tikai sekundi vēlāk finišēja trešās vietas ieguvējs Krists Neilands, veicot distanci vienā stundā, 55 minūtēs un sešās sekundēs.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva Elīna Sauka no komandas “RSS Purvciems”, kas finišēja sporta distanci divās stundās, četrās minūtēs un 17 sekundēs. Četras sekundes no līderes atpalika Madara Fūrmane no komandas “Belo Cycling Project” ar finiša laiku divas stundās, četras minūtēs un 21 sekundē.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja pirmo trīs vietu ieguvēju pārstāvētā “Rietumu-Delfin” komanda, ar četru dalībnieku augstāko rezultātu 7 stundas 40 minūtes un 16 sekundes, otro vietu komandu konkurencē ieguva “Evelo Team” ar rezultātu 7 stundas 49 minūtes un četras sekundes, bet trešajā vietā ierindojās “InfoEra Dion Cycling Team” ar rezultātu 7 stundas 50 minūtes un 13 sekundes.

Tautas klases 40 kilometru distancē finišu sasniedza 850 dalībnieki, no kuriem pirmie finišu sasniedza 15-gadīgie Ādams Veins Rozenfelds un Adele Ilga Spigovska.