Sporta studija

Sandis Prūsis par bobsleja sezonas sākumu

Sporta studija

Sporta studija

«ASK Patria» līdere amatieru MTB riteņbraukšanā nosprauž augstākus mērķus

“ASK Patria” ir amatieru sporta komanda. 11. novembrī tās sportisti pulcējās vienkopus, lai godinātu Latvijas karavīrus un svinētu arī savu trešo dzimšanas dienu. Šo gadu laikā sportiskais projekts ir attīstījies un arī turpina attīstīties.

Komandas darbībā šobrīd ir trīs darbības virzieni – kalnu riteņbraukšana, skriešana un šķēršļu skriešana kopā ar militāro fitnesu. Komanda saņēmusi priekšlikumus piedalīties arī citos sporta veidos, taču pagaidām pietiekot ar trim.

Augstākie rezultāti “Patria” ir kalnu riteņbraukšanā – Latvijas amatieru rangā tā ir līdere. Tas devis reālu pamatu ambīcijai nākamgad startēt pasaules militārpersonu čempionātā MTB.

Komandā startē arī trīskārtējais Latvijas “Stipro skrējiena” uzvarētājs Artjoms Rekuņenko. Viņš šogad startēja čempionātā šķēršļu skrējienā Kanādā. Cīņa par medaļām šoreiz izpalika – daudz kļūdu pieļauts, bet gan jau būs arī labāki rezultāti.

Lielākā daļa komandas biedru ir saistīti ar militārstruktūrām. “Patria” komandas vadītājs un lielākais dzinējspēks ir tās radītājs Jānis Avotiņš – kājnieks ar 14 gadu stāžu. Viņš atklāj, ka “Patria” jau ir kļuvis par vārdu, par kuru vērts cīnīties.

Tiešu pastāvīgu atbalstu “Patria” no armijas gan nesaņem – sponsoru piesaiste un citas lietas tiek darītas sabiedriskā kārtā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti