Videoklipam «The Fox» desmit dienās 22 miljoni skatījumu

Norvēģu dueta „Ylvis” dziesmas „The Fox” klips video apmaiņas tīklā „YouTube” desmit dienu laikā sasniedzis 22 miljonus skatījumu un strauji tuvojas 23 miljonu atzīmei.

„The Fox” tika ievietots „YouTube” 3. septembrī un nedēļas laikā sasniedza 11 miljonus skatījumu. Vairāki mediji, ieskaitot CNN, „The Guardian” un „USA Today”, salīdzinājuši „The Fox” panākumus ar „Gangnam style”.

Kā zināms, Dienvidkorejas popa dziedātājs PSY uzstādījis rekordu „YouTube” pastāvēšanas vēsturē. Viņa dziesma „Gangnam style” sasniedza 1 000 000 000 skatījumu sociālajā tīklā.

Duetu „Ylvis” veido brāļi Vegards un Brods Ilvisokeri no Bergenas. Uz profesionālās skatuves brāļi debitēja 2000.gadā, uzstājoties ar „stand-up” humora šoviem un pamazām iegūstot plašu atpazīstamību un popularitāti Norvēģijā. Kopš 2012.gada brāļi strādā kā producenti, veidojot šovus Norvēģijas televīzijai.

Pasaules slava pie brāļiem atnāca līdz ar dziesmas „The Fox” publiskošanu septembra sākumā. „The Fox” bija paredzēta brāļu producētā šova „I kveld med YLVIS” (Vakars ar Ylvis) jaunajai sezonai „TVNorge” kanālā.

Dziesmā risināts jautājums, ko saka lapsa, kādas ir viņas balss skaņas, vai mēs to uzzināsim?

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti