Ūdrīša atbalstam Eilands un Linda Leen iedziedājuši «Christian (I'm Gonna Be)»

Lai iepriecinātu un atbalstītu “The Hobos” līderi, komponistu un dzejnieku Rolandu Ūdri, Latvijas Televīzija (LTV) Vecgada koncerta “Laimīgu Jauno gadu!” programmā ir iekļāvusi vienu no populārākajām un klausītāju iemīļotākajām grupas dziesmām – “Christian (I'm Gonna Be)”, tai piešķirot īpašu, vēl nedzirdētu skanējumu. Koncertā to izpildīs dziedātāja Linda Leen un ekspresīvais Ralfs Eilands kopā ar “The Hobos” ritma grupu.

“Apziņa, ka varu palīdzēt, ir liela svētība, jo tas nozīmē, ka man ir, ko dot. Ar prieku dodu labāko, ko varu sniegt izcilam amata brālim,” saka Linda Leen.

Tāpat kā Eilands un “The Hobos” ritma grupa, arī Linda nevilcinoties piekrita LTV aicinājumam Vecgada koncertam izpildīt “Christian (I'm Gonna Be)”, tādā veidā paužot atbalstu Ūdrītim.

“Es vienmēr esmu bijis Ūdrīša un “The Hobos” fans. Skolas laikā man šķita, ka “The Hobos” ir ārzemju grupa, kas skan pa radio. Biju ļoti pārsteigts, uzzinot, ka tā ir no Latvijas. Iepazīstot Ūdrīti, mani uzrunāja viņa cilvēciskās īpašības – labsirdība, atsaucība, vēlme palīdzēt citiem. Tādēļ man ir liels gods izpildīt “Christian (I'm Gonna Be)”. Jau no novembra līdz gada beigām visos manos koncertos skatītājiem ir iespēja ziedot līdzekļus Ūdrīša rehabilitācijai,” komentē Eilands.

LTV vēlas, lai arī turpmāk Ūdrītis spētu radīt mūziku, tāpēc ikvienam ir svarīgi viņu atbalstīt. LTV aicina klausīties Ūdrīša radīto mūziku, tādā veidā viņam sniedzot palīdzību.

Ziedot mūziķim ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006385 (maksa par zvanu 1,42 EUR) vai ar pārskaitījumu fondam “Ziedot.lv” ar norādi “Rolandam Ūdrim”.

Par to, kā tagad klājas Ūdrītim, var noklausīties Latvijas Radio raidījumā "Ģimenes studija"

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti