Kultūras ziņas

Līnijas uz zemes un debesīs Rīgas Mākslas telpā

Kultūras ziņas

Valmieras teātris noslēdz sezonu

Tapis neparasts sētu un pagalmu ceļvedis

Tapis neparasts sētu un pagalmu ceļvedis

Biedrība "Pagalmi" izdevusi sētu un pagalmu ceļvedi "Pagalmi ar putniem galvā" latviešu, angļu un krievu valodā. Grāmatu veido Raivo Bondara fotogrāfijas un Mārītes Ločmeles pagalmu stāsti.

Ceļvedī ar kartes un GPS koordināšu palīdzību iespējams ceļot pa Ģertrūdes, Avotu, Ādmiņu, Stabu, Bruņinieku, Artilērijas un Matīsa ielu pagalmiem, bet pagalmu stāsti un fotoattēli sniedz sajūtas.

Ienākt svešā pagalmā vienmēr ir mazliet neparasti, noslēpumaini, intriģējoši vai pat pabaisi, bet nonākt grāmatā ir vēl neparastāk, it īpaši, ja tu esi mazs puika un par tevi ir uzrakstīta eseja “Viss būs labi!”, kas sākas ar vārdiem: “Kāds mans ļoti labs un tuvs draugs, sēdēdams uz sava mazā naktspodiņa, teica: “Cilvēks nedrīkst būt viens,” un pats iegrima dziļās pārdomās.”.

„Tikai nemainies! Nekad nemainies! Dvēselē – savā esībā nemainies! Arī tu, mans mazais, labais, viedais draugs! – novēl eseju un fotogrāfiju grāmatas “Pagalmi ar putniem galvā” autore Mārīte Ločmele, kurai patīk cilvēki ar trakām idejām un savas apkārtnes nepazīstamo pagalmu iepazīšana. 

LTV intervē Mārīti Ločmeli. Foto: facebook.com/Pagalmi

Ceļveža izdevums ir turpinājums eseju un fotogrāfiju izstādei – pastaigai „Pagalmi ar putniem galvā”, kas norisinājās 2012.gada rudenī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti