Rokkafejnīca piecu gadu jubilejā prezentēs «Sudraba ģitāru»

Latvijas 1. rokkafejnīcas piecu gadu jubilejas svinībās gaidāma kāda īpaša un taustāma "odziņa" - tiks prezentēts no sudraba izgatavots suvenīrs “Sudraba ģitāra”.

Ģitāras simbols Latvijas 1.rokkafejnīcas stāstu caurvij jau kopš pirmsākumiem Liepājā, kad mūziķis Aigars Grāvers vienu no savām ģitārām atvēlēja rokkafejnīcas kolekcijai. Vēlāk tieši Aigara Grāvera ģitāra kļuva par prototipu ģitāras skulptūrai, kas ilgu laiku atradās laukumā iepretī Latvijas 1.rokkafejnīcai Liepājā, bet šobrīd vasarās pie Reiterna nama parādes durvīm rotā Mārstaļu ielu.

Atzīmējot piecu gadu jubileju Reiterna namā, nolemts turpināt ģitāras stāstu, prezentējot īpašus suvenīrus - meistara Rūdolfa Meirāna darinātās sudraba ģitāras, kas arī ir precīzas kopijas instrumentam, pēc kura savulaik tapa pazīstamā rokkafejnīcas ģitāras skulptūra.

Jau vēstīts, ka Latvijas 1. rokkafejnīcas piecu gadu jubilejas svinības notiks no 2. līdz 4.martam, piedāvājot baudīt dzīvajā virkni lielisku pašmāju grupu uzstāšanos, kā arī īpašos viesus no Vācijas - “Audiosmog”.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti